Apskates: 925

"Mauči" jeb pulsa sildītāji (NR 3)

25.00 €
Sūtīt ziņu
Cena:
25.00 €
Krāsas:
Balta, Sarkana
Materiāli:
Norādīts preces aprakstā
Izmēri:
Viens izmērs, Pēc pasūtījuma
Preces apraksts:
Mauči nr.3
Ir iespēja pasūtīt ar savām izvēlētajām krāsām. Pagatavošanas ilgums 1-2 nedēļas. Šie "mauči" ir ar adīti ar smalkām adatām un smalkām čehu pērlītēm nr 10. "Mauči", pulsa sildītāji, jeb roku sildītāji var būt krāšņi aksesuāri un veikt aproces funkciju. 100% roku darbs. Tie var kalpot arī kā sildelements vēsākā laikā vai būt kā grezns aksesuārs gan pie ziemas apģērba, gan pavasara, vasaras vai rudens apģērbam. Tas ir ideāls papildinājums jebkurai jūsu garderobei. Adījums ir ļoti smalks, kura greznumu piešķir ieadītais krāsainais pērlīšu raksts. Tāpēc pulsa sildītājam, jeb roku sildītājam piešķir greznu un unikālu izskatu. Pulsa sildītāji, jeb roku sildītāji var arī būt lieliska izvēle dāvanai jebkurā gadījumā. Sūtījums tiek nosūtīts dāvanu kastītē un var būt gatavs dāvināšanai.
Elastīguma pēc viens izmērs der visiem, jo uzvelkot rokā tas stiepjas un pielāgojas cilvēka rokai. Tāpēc speciālu izmēru nav ( aptuvenie izmēri apmēram garums 12-14 cm, platums līdz 13-15 cm. Ja roka ir ļoti liela vai ļoti maza, var vienojoties pasūtījumā nosūtīt izmēru, kas atbilstu rokai. Pasūtījumu varu veikt 1-2 nedēļas laikā. Var arī izvēlēties savas unikālās krāsas dzijai un pērlītēm.
Pamatkrāsa dzijai izmantotais materiāls: 51% akrilas un 49% vilnas dzija,Čehu krāsainas stikla pērlītes nr 10.
Veicot pasūtījumu, norādiet nr. 9, lai redzētu, kurus "maučus" izvēlējāties. Ja jums ir kādi jautājumi, par šo preci, lūdzu sazinieties ar mani e-pastā bleive@inbox.lv. Jūs arī varat apskatīt un izvēlēties citus manus darbus šajā veikalā.
Piegādes nosacījumi:
Piegāde vienojoties ar klientu- Omniva pakomāta starpniecību. Sūtīšanas izmaksas sedz klients (3.30- Euro) Dažreiz varu vienoties par piegādi uz vietas, ja tajā brīdī ir izdevīgs brauciens uz pilsētu ( Valmiera, Gulbene)
Apmaksas veidi:
Priekšapmaksa. Bankas pārskaitījums. Vai skaidrā naudā pie saņemšanas klātienē. Rēķins tiks nosūtīts uz jūsu norādīto e-pastu

Informācija par pārdevēju