Apskates: 43

Spēka zīmju kārtis padomu gūšanai

45.00 €
Sūtīt ziņu
Cena:
45.00 €
Krāsas:
Sarkana, Balta
Materiāli:
Norādīts preces aprakstā
Izmēri:
Viens izmērs
Preces apraksts:
Baltu zīmju kārtis padomu gūšanai un situāciju atrisināšanai. Komplektā ietilpst: 35 biezas, laminētas kārtis; kartona kastīte uzglabāšanai. pamācība kāršu interpretēšanai Komplekts pieejams Latviešu un Angļu valodās – attiecīgajā valodā ir gan pašas kārtis, gan lietošanas pamācība.
Piegādes nosacījumi:
Veicot pasūtījumus www.zimjuspeks.lv internetveikalā, sedzot attiecīgus piegādes izdevumu, preces iespējams saņemt jebkurā Omniva pakomātā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, ar Kurjeru visā baltijā un pa pastu visā pārējā pasaulē (izņemot valstīs, kas ir ASV embargo sarakstā). Atsevišķi vienojoties iespējams arī noformēt piegāde uz ārzemēm ar eksprespastu. Preces iespējams arī saņemt personīgi, ja ierodaties uz kādu no tirdziņiem, kurus mēs apmeklējam. Taču lai garantētu, ka konkrētā prece būs uz vietas, lūdzu iepriekš nosūtiet mums pieparsījumu pēc tās. Dzīvais saraksts ar pasākumiem, kuros būsim pieejams šeit: www.zimjuspeks.lv/pasakumi
Apmaksas veidi:
Veicot pasūtījumus www.zimjuspeks.lv internetveikalā, par precēm iespējams veikt apmaksu četros veidos: 1. Ar karti (VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS, DISCOVER) 2. Ar Paypal 3. Ar bankas pārskaitījumu (nosūtīsim jums rēķinu apmaksai 1 darba dienas laikā pēc pasūtījuma noformēšanas) 4. Skaidrā naudā ja preci saņemiet tirdziņā (skat. piegādes nosacījumu sadaļu)