Apskates: 188

Ametista drūza akmeņos

14.00 €
Sūtīt ziņu
Cena:
14.00 €
Krāsas:
Pelēka
Materiāli:
Norādīts preces aprakstā
Izmēri:
Pēc pasūtījuma
Preces apraksts:
Katram akmenim piemīt īpašs spēks. Kāds spēku smelsies no visparastākā laukakmeņa, kāds - paņemot pilnas plaukstas ar jūras oļiem.. Bet kāds spēku smelsies no Ametista drūzas, un sildīs sirdi ar sveces liesmu Ametista pakājē... Dekors paredzēts vienas tējas svecītes dedzināšanai.

Ametists palīdz uzlabot prāta darbību un atmiņu, nomierina trauksmainas domas. Tas lieliski attīra un dziedina. Pasargā no vides radīta stresa, dāvā mieru un atpūtu. Dod emocionālu stabilitāti, mazinot dusmas un nemieru.

Pieejams 1 dekors. Iespēja pasūtīt līdzīgu, sev nepieciešamā daudzumā. Pasūtot katrs dekors būs unikāls, jo tiks veidots ar dažādiem akmeņiem. Iespēja noteikt arī sveču veidus un daudzumus, ko nepieciešams ievietot dekorā.

Dekors veidots no cementa un akmeņiem, apstrādāts ar akmens laku, kas piedod granātam līdzīgu spīdumu. Iestrādāta ametista drūza. Zem cementa pamatnes pielīmētas filca pamatnes kājiņas, lai netiktu saskrāpētas mēbeles.
Piegādes nosacījumi:
Piegāde caur Omniva, DPD pakomātiem, vai ar pasta sūtījumu. Piegādes izmaksas papildus preces cenai, saskaņā ar piegādātāju izcenojumiem.
Apmaksas veidi:
Ar pārskaitījumu.