Apskates: 382

Spēka zīmju piekariņš – “Harmonija, drošība, prieks”

12.00 €
Sūtīt ziņu
Cena:
12.00 €
Krāsas:
Brūna, Oranža
Materiāli:
Metāls, Stikls
Izmēri:
Viens izmērs
Preces apraksts:
Atslēgu piekariņš metāla ietvarā ar stikliņiem no abām pusēm un metāla stiprinājumiem, pieejams četrās ietvara krāsās. Zīmes apraksts: Simbolizē sakārtotību, mīlestību, mūžīgo kustību, dzīvības spēku. Sargā dzimtu, nes Dieva svētību, stabilitāti. Zīmi vēlams uzlādēt ar lietotāja enerģiju izsakot skaidru nodomu vai lūgumu. Katrs piekariņš iepakots organza dāvanu maisiņā un tam līdzi nāk apraksts Latviešu un angļu valodās.
Piegādes nosacījumi:
Veicot pasūtījumus www.zimjuspeks.lv internetveikalā, rotas un aksesuārus iespējams saņemt jebkurā Omniva pakomātā Latvijā bez papildus maksas par piegādi. Sedzot attiecīgus piegādes izdevumus iespējams pasūtījumus saņemt arī Omniva pakomātos Lietuvā un Igaunijā, ar Kurjeru visā baltijā un pa pastu visā pārējā pasaulē (izņemot valstīs, kas ir ASV embargo sarakstā). Atsevišķi vienojoties iespējams arī noformēt piegāde uz ārzemēm ar eksprespastu. Preces iespējams arī saņemt personīgi, ja ierodaties uz kādu no tirdziņiem, kurus mēs apmeklējam. Taču lai garantētu, ka konkrētā prece būs uz vietas, lūdzu iepriekš nosūtiet mums pieparsījumu pēc tās. Dzīvais saraksts ar pasākumiem, kuros būsim pieejams šeit: www.zimjuspeks.lv/pasakumi
Apmaksas veidi:
Veicot pasūtījumus www.zimjuspeks.lv internetveikalā, par precēm iespējams veikt apmaksu četros veidos: 1. Ar karti (VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS, DISCOVER) 2. Ar Paypal 3. Ar bankas pārskaitījumu (nosūtīsim jums rēķinu apmaksai 1 darba dienas laikā pēc pasūtījuma noformēšanas) 4. Skaidrā naudā ja preci saņemiet tirdziņā (skat. piegādes nosacījumu sadaļu)