Apskates: 552

Spēka zīmju amulets – “Laimīgai mīlestībai”

16.00 €
Sūtīt ziņu
Cena:
16.00 €
Krāsas:
Brūna, Oranža
Materiāli:
Adas imitācija, Metāls, Stikls
Izmēri:
Viens izmērs
Preces apraksts:
Amulets metāla ietvarā ar stikliņu un zamšādas aukliņu, pieejams piecos ietvaru veidos. Zīmes apraksts: Zīme apvieno vīrišķo un sievišķo enerģiju vienā veselā. Stiprina savienības. Piesaista mīlestību mūža garumā, sargā. Zīmi vēlams uzlādēt ar lietotāja enerģiju izsakot skaidru nodomu vai lūgumu. Katrs amulets iepakots organza dāvanu maisiņā un tam līdzi nāk apraksts Latviešu un angļu valodās.
Piegādes nosacījumi:
Veicot pasūtījumus www.zimjuspeks.lv internetveikalā, rotas un aksesuārus iespējams saņemt jebkurā Omniva pakomātā Latvijā bez papildus maksas par piegādi. Sedzot attiecīgus piegādes izdevumus iespējams pasūtījumus saņemt arī Omniva pakomātos Lietuvā un Igaunijā, ar Kurjeru visā baltijā un pa pastu visā pārējā pasaulē (izņemot valstīs, kas ir ASV embargo sarakstā). Atsevišķi vienojoties iespējams arī noformēt piegāde uz ārzemēm ar eksprespastu. Preces iespējams arī saņemt personīgi, ja ierodaties uz kādu no tirdziņiem, kurus mēs apmeklējam. Taču lai garantētu, ka konkrētā prece būs uz vietas, lūdzu iepriekš nosūtiet mums pieparsījumu pēc tās. Dzīvais saraksts ar pasākumiem, kuros būsim pieejams šeit: www.zimjuspeks.lv/pasakumi
Apmaksas veidi:
Veicot pasūtījumus www.zimjuspeks.lv internetveikalā, par precēm iespējams veikt apmaksu četros veidos: 1. Ar karti (VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS, DISCOVER) 2. Ar Paypal 3. Ar bankas pārskaitījumu (nosūtīsim jums rēķinu apmaksai 1 darba dienas laikā pēc pasūtījuma noformēšanas) 4. Skaidrā naudā ja preci saņemiet tirdziņā (skat. piegādes nosacījumu sadaļu)