Apskates: 709

Spēka zīmju auskari – “Zvaigzne – Sargātāja”

17.00 €
Sūtīt ziņu
Cena:
17.00 €
Krāsas:
Melna
Materiāli:
Metāls, Sudrabs
Izmēri:
Viens izmērs
Preces apraksts:
Auskari sudraba krāsas metāla ietvaros ar stikliņiem. Pieejami divos dizainos – ar brīvi kustīgiem sudraba (925) āķīšiem vai integrētiem āķīšiem un sviras mehānismu. Zīmes apraksts: Zvaigžņu raksts sargā iekšējo gaismu un dzīvības enerģiju no visa ļaunā, nevēlamā. Piesaista svētību un labklājību. Vēlams gan lieliem, gan maziem. Zīmi vēlams uzlādēt ar lietotāja enerģiju izsakot skaidru nodomu vai lūgumu. Katrs auskaru pāris iepakots organza dāvanu maisiņā un tam līdzi nāk apraksts Latviešu un angļu valodās.
Piegādes nosacījumi:
Veicot pasūtījumus www.zimjuspeks.lv internetveikalā, rotas un aksesuārus iespējams saņemt jebkurā Omniva pakomātā Latvijā bez papildus maksas par piegādi. Sedzot attiecīgus piegādes izdevumus iespējams pasūtījumus saņemt arī Omniva pakomātos Lietuvā un Igaunijā, ar Kurjeru visā baltijā un pa pastu visā pārējā pasaulē (izņemot valstīs, kas ir ASV embargo sarakstā). Atsevišķi vienojoties iespējams arī noformēt piegāde uz ārzemēm ar eksprespastu. Preces iespējams arī saņemt personīgi, ja ierodaties uz kādu no tirdziņiem, kurus mēs apmeklējam. Taču lai garantētu, ka konkrētā prece būs uz vietas, lūdzu iepriekš nosūtiet mums pieparsījumu pēc tās. Dzīvais saraksts ar pasākumiem, kuros būsim pieejams šeit: www.zimjuspeks.lv/pasakumi
Apmaksas veidi:
Veicot pasūtījumus www.zimjuspeks.lv internetveikalā, par precēm iespējams veikt apmaksu četros veidos: 1. Ar karti (VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS, DISCOVER) 2. Ar Paypal 3. Ar bankas pārskaitījumu (nosūtīsim jums rēķinu apmaksai 1 darba dienas laikā pēc pasūtījuma noformēšanas) 4. Skaidrā naudā ja preci saņemiet tirdziņā (skat. piegādes nosacījumu sadaļu)