Apskates: 646

Viesu grāmata

30.00 €
Sūtīt ziņu
Cena:
30.00 €
Krāsas:
Balta, Bēša, Brūna, Dzeltena, Melna, Oranža, Pelēka, Rozā, Sarkana, Violeta, Zaļa, Zila, Zelta, Sudraba, Bronzas, Raiba, Varavīksnes
Materiāli:
Norādīts preces aprakstā
Izmēri:
Pēc pasūtījuma
Preces apraksts:
Piedāvājam oriģināli vai ļoti eleganti un romantiski noformētas kāzu viesu grāmatas. Viesu grāmatas iekšlapas varam papildināt, piemēram sekojoši- pirmajā lapā paša jaunā pāra šaržs - portrets, nākamajās lapās- mazi Vintage stila zīmējumi, kas baltās lapas manāmi atdzīvina un padara skaistākas. Tāpat klāt personalizētai viesu grāmatai piedāvājam arī personalizētas pildspalvas - ar jaunā pāra vārdiem un kāzu datumu.
Vēl arī piedāvājam rīkoties daudz netradicionālāk un klasisko viesu grāmatu nomainīt ar "Atmiņu kladi". Nereti viesi nemaz negrib ķerties klāt viesu grāmatas aizpildīšanai, jo pa lielam, viss, ko gribējās novēlēt, ir jau pateikts, negribas atkārtoties un ne katram ir talants uz sacerējumu rakstīšanu. Jaunākās tendences kāzu organizēšanā piedāvā sagatavot viesiem "Atmiņu kladi", kur jautājumi ir jau iepriekš sagatavoti un uz tiem izdomāt atbildes vairs pavisam nav grūti! Gluži, kā skolas laikā! Un šādu atmiņu kladi noteikti būs interesanti pārlapot visiem arī pēc daudziem gadiem!
Viesu grāmatu cena atkarīga no izmēra, aizpildījuma, satura sarežģītības utt. Cenas, sākot no 30-60 EUR.
Vairāk fotogrāfiju:
https://www.svetkubode.com/sv%C4%93tku-organiz%C4%93%C5%A1ana-un-noform%C4%93%C5%A1ana/k%C4%81zas/viesu-gr%C4%81matas/
Piegādes nosacījumi:
Omniva
Apmaksas veidi:
Pārskaitījums