Apskates: 1127

Personalizēts T krekls ar austras koka izšuvumu Latvijas kartes kontūrā. Lieliska, oriģināla dāvana viņam vai viņai.

19.00 €
Sūtīt ziņu
Cena:
19.00 €
Krāsas:
Balta
Materiāli:
Kokvilna
Izmēri:
Pēc pasūtījuma
Preces apraksts:
Personalizēts T krekls ar austras koka izšuvumu Latvijas kartes kontūrā un izšūtu atzīmi kartē pēc piederības, dzimšanas vietas vai dzīvesvietas sirsniņas formā. Ar vai bez izšūtu vietas nosaukumu. Lieliska, oriģināla dāvana viņam vai viņai.
Pasūtot , lūdzu, norādiet vietas nosaukumu, kuru vēlaties redzēt uz krekla.
Pieejamie izmēri krekliem - XS-XXXL
Pieejamās krāsas krekliem:
balta
melna
pelēka

Austras koks ir kustības un dzīvības simbols. Sargā dzimtu, ģimeni. Lietotāju savieno ar dievu, dod spēku un padomu. Tas simbolizē saules ceļu un pasaules kārtību.

Šajā simbolā izteikts cilvēka priekšstats par pasauli: koka saknes simbolizē pazemes pasauli, stumbrs – viduspasauli – vidi, kurā mēs uzturamies kopā ar dzīvniekiem un augiem, bet lapotne simbolizē augšējo, debesu pasauli, uz kuru visi tiecas. Šajā kokā apvienota izpratne par mūsu pagātni, tagadni, nākotni, par mūsu senčiem, mums pašiem, mūsu bērniem. Koks ir saikne ar garīgo, un ne tikai saikne, bet arī izpausme.
Austras koks (arī Saules koks, Pasaules krūms, Pasaules koks) ir mitoloģisks tēls latviešu mitoloģijā, kā arī ornaments.
Austras koka saknes saistīja ar pazemes pasauli. Stumbrs – vidus pasaule, kurā dzīvo cilvēki, dzīvnieki un citas dzīvas būtnes. Koka lapotne tika saistīta ar debesu pasauli. Austras koka lapas bija no sudraba, saknes no vara, bet zari no zelta. Parasti šis koks bija ozols. Austras koks simbolizē saules ceļu un pasaules kārtību. Austras koks ir minēts latviešu dainās, kā arī ir sastopams latviešu tautas ornamentos. Austras koks ir dienas rituma simbols, attēlo cilvēka priekšstatu par pasauli, simbolizē tās saikni ar garīgumu.
Pasaules koka simbols saistīts arī ar Saules ceļu, tas ir Saules lēkta un rieta personificējums.


Piedāvājam arī izšūšanas dizaina un izšūšanas pakalpojumus pēc jūsu pasūtījuma.
Pieņemam individuālos un kolektīvos pasūtījumus visa veida izšūšanas pakalpojumiem.

lemaembroidery@gmail.com
22077653


#T krekli, Dāvana viņai, dāvana viņam, personalizēts T-krekls, personalizēta dāvana, īpaša dāvan, izšūts T krekls, stilizēts, Izšūts T-krekls ar austras koku Latvijas kartes kontūrā#
Piegādes nosacījumi:
Piegāde ar pakamāta starpniecību , cena - 3,18 EUR
Apmaksas veidi:
pārskaitījums