Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Biju nodevis veikalam savu preci ar pavadzīmēm uz pēcapmaksu. Nu veikals bankrotējis un man atdevis atpakaļ neiztirgotās preces. Solīja vēlāk pārskaitīt naudu par pārdoto preci, taču joprojām nav pārskaitījis naudiņu.
Vai kādam ir bijusi līdzīga pieredze un kā rīkoties??? Veikals neatbild ne uz telefona zvaniem, ne e-pastiem.

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Vienīgais veids tiesā sūdzēt, principā tas balstās uz tā ka dod preci uzticamiem cilvēkiem, ne visiem kam pagadās...

Lietotāja Matiola attēls
User offline. Last seen 3 gadi 37 nedēļas ago. Offline
Pievienojās: 09.06.2013
Send private message

Būtu vēl labāk, ja veikali pirktu preci, nevis tikai aizpildītu savus plauktus. Tas būtu atbildīgi no abām pusēm.

lellesmodes
Lietotāja Viesis attēls

Ja veikali nevar nopirkt preci, tad varētu slēgt līgumus ar amatniekiem, kuros paredzētas kavējuma naudas, ja laikā nenorēķinās ar preces īpašnieku, kā arī tad tirgotāji justu atbildību saglabāt viņiem uzticēto preci ideālā stāvoklī.

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Jā, man arī tā gadījās ar sia Industriālie Projekti veikalu Amatnieku Parks, kurš atradās TC MOLĀ. Prece pārdota, bet nauda tā arī nav saņemta... Pašlaik kārtoju lietas ar Tiesu orgāniem, lai piedzītu naudu no negodīgā tirgotāja, kuru sauc Aira Reinfelde no sia Industriālie Projekti. Ja kāds pašlaik ir uzsācis sadarbību ar šo cilvēku, tad saku- UZMANIES!!! Būs slikti, nevar viņai uzticēties!

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Man neizmaksātā summa ir ~90 Ls. Vai būtu izdevīgi dēļ šīs summas uzsākt tiesu darbus?

amatnieks
Lietotāja Viesis attēls

Jā, arī par 90 ls vajag cīnīties. Arī es sākumā domāju, ka varbūt nav vērts, bet kāds jurists iedrošināja, ka viņam esot lietas pat par 20 ls, jo arī tā ir nauda. Ja pilsētas tiesa uzsāk darbu pret negodīgo klientu, tad klientam var nākties samaksāt krietni vien lielāku summu, tāpēc tie ātri vien samaksā...

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Pastastiet sīkāk, kādos tiesu orgānos garieties sūdzēt Amatnieku Parku, man viņi arī parādā varbūt varam apvienoties...

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Tie ražotāji, kuri dodot preces veikalā uz realizāciju, ar šādu problēmu saskaras regulāri. Mana pieredze rāda, ka ir izveidojusies pat sistēma un tā tas notiek gadiem ilgi. Tirgotāji nāk un iet, problēmas tās pašas. Naudu ātrāk saņem tas, kurš uzstājīgāk prasa un skaļāk bļauj...

Mr Anderson
Lietotāja Viesis attēls

aizdevums piedāvājums

Mēs piedāvājam dažādus aizdevumus privātpersonām (personas aizdevums), un sadarboties struktūrām ar procentu likmi 3% atbrīvoties. Tas ir paredzēts, lai palīdzētu jums izpildīt savas finansiālās saistības, jo īpaši ar pašreizējo globālo finanšu krīzi. Jūs varat aizņemties no 5000 - 100,000.000.00 (mārciņas, eiro vai dolāru) Lai iegūtu sīkāku izmeklēšanu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu (georgeanderson [dot] loanfirm255 [at] gmail [dot] com)

Sveicieni.

Aigut
Lietotāja Viesis attēls

Naudu atpakaļ var dabūt tikai caur tiesu. Valsts ir primārais kreditors, pēc tam bankas un visādi http://www.credits.lv, pie nosacījuma, ka viņiem ir noslēgti atbilstoši ķīlas līgumi. Cerams, ka tev izdosies.

Pievienot jaunu komentāru

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.