Tauriņi "Latvietis"

Pirkt
18.00 €
Cena: 
18.00 €
Izmantotie materiāli: 
Audums apdrukāts pēc speciāli veidota dizaina, augstas kvalitātes sublimācijas tehnikā. Ap kaklu auduma lenta ar iespēju regulēt platumu un metāla aizdare.
Izmēri: 
12 X 6 cm
Cita informācija: 
Audums apdrukāts ar Rituma Ivanova grafiku Latvietis. Idejas mērķis ir radīt mūsdienīga dizaina un funkcionalitātes lietas, tai pat laikā ļaujot valkātājam paust savu latviskumu. No 1854. gada līdz 1858. gadam K.Valdemārs studēja Tērbatas universitātē valsts un tautsaimniecības zinātnes. Pie savām studenta istabas durvīm viņš ar lepnumu piestiprināja vizītkarti ar piebildi "latvietis". K.Valdemārs pirmais no izglītotiem latviešiem atklāti atzina savu tautību un ieteica no tās nekaunēties un neatkrist. Viņa vizītkarte ar vārdu "latvietis" tai laikā bija kaut kas nedzirdēts. Tagad ikvienam ir iespēja arī šādi paust savu nostāju un ar lepnumu teikt: Es esmu latvietis! Tauriņš iepakots glītā dāvanu kastītē. Ap kaklu liekama auduma lenta ar iespēju regulēt platumu (līdz pat 60 cm) un metāla aizdare. Sadarbībā ar Eucow Fonds.
Piegādes nosacījumi: 
Nosūtot ar pakomātu vai pastu (sūtīšanas izdevumi 2.80 Eur un tie nav iekļauti cenā). Ir iespējams vienoties arī par tikšanos Rīgā.
Apmaksas veidi: 
Skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu uz bankas kontu. Noformēt pasūtījumu var šeit: http://www.kiwistyle.lv/veikals/params/category/69825/