Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Es gribu brīdināt par SIA „Art Town” negodīgu darbību mākslinieku darbu eksponēšanā un tirgošanā.

SIA „Art Town” reģ. Nr. 43603047973, juridiskā adrese: Lielupes iela 8, Jelgava, LV-3002), pārstāves un īpašnieces – Ārija Nasteviča un Līga Nasteviča, mākslas saloni atrodas Tukumā (Brīvības laukums 12 a, Tukums. Tālr.: +371 63180103, +371 29969708, e-pasts: art [dot] town [at] inbox [dot] lv) un Talsos (Lielā 2, Talsi, Talsu n., LV-3201).

2011.gada vasarā Ārija Nasteviča piedāvāja man eksponēt un tirgot manis darinātos darbus viņas mākslas salonos Tukumā un Talsos (viņa sameklēja mani caur vortālu www.meistardarbs.lv).

2011.gada 18.augustā esam noslēguši līgumu starp SIA „Art Town” un to pārstāvi Līgu Nasteviču un mani par manis pašdarināto produkcijas eksponēšanu un tirdzniecību SIA „Art Town” tirdzniecības vietās. Saskaņā ar līgumā noteikto, līguma darbības termiņš ir 31.12.2011., līdz kuram SIA „Art Town” ir jānodod man atpakaļ manis darināto produkciju un ieņēmumus no produkcijas realizācijas, ja tādi ir.

Diemžēl līdz šim brīdim es neesmu saņēmusi atpakaļ ne savus darbus, ne arī atlīdzību par tiem! Ārija Nasteviča un Līga Nasteviča uz maniem zvaniem un e-pastiem par iespējām saņemt manus darbus vai naudu atpakaļ vairs neatbild.

Esmu sazinājusies ar Tūrisma informācijas centru Tukumā (īpašs paldies centra darbiniecēm par atbalstu un sniegto palīdzību!), lai uzzinātu, vai SIA „Art Town” mākslas salons Tukumā vēl strādā un nav slēgts, kā arī lūgumu sazināties ar salona īpašnieci un atgādināt viņai par līguma saistību izpildi.

Ārija Nasteviča ar Tūrisma informācijas centra darbinieci atteicas runāt, paskaidrojot savu atteikumu ar laika trūkumu, bet vēlāk uz zvaniem neatbildēja. Uz oficiāli nosūtīto Tūrisma informācijas centra darbinieces e-pastu par nepieciešamību ievērot noslēgtā līguma saistības un rūpēties par sava mākslas salona un Tukuma tēlu, atbildēja, ka jau ir vienojies ar mani par to, ka mana „precīte tiks atdota” – kas pilnīgi neatbilst patiesībai.

Esmu uzrakstījusi un oficiāli nosūtījusi (ar ierakstīto vēstuli) SIA „Art Town” brīdinājuma vēstuli par nepieciešamību ievērot iepriekš minētā līguma nosacījumus. Ārija Nasteviča man piezvanīja 2012.gada 2.februārī un solīja, ka tuvāko dienu laikā viņa vienosies ar mani par iespējām saņemt man atpakaļ savus darbus. Uz aicinājumu vienoties uzreiz un neatlikt vienošanos uz ilgāku laiku atbildēja, ka viņai ir daudz darba un pateikt noteikto dienu, kad varam tikties viņa tagad nevar. Nākamo zvanu no Ārijas Nastevičas es nesagaidīju.

Līdz ar to, ka atbilde no SIA „Art Town” par līguma saistību ievērošanu tā arī nav saņemta, es konsultējos ar juristi ar kuru kopā uzrakstījām iesniegumu Valsts policijai par krāpšanu.

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Sveika!
Arī es Tev varu pilnībā piekrist, strādāju veikalā Talsos pie siem cilvēkiem Ārijas un Līvas Nastevičas. Talsos bija ziedu un mākslas veikals. Jau brīdī, kad nāca datumi, kad būtu jāizmaksā algas, nekas nenotika, vienmēr kaut kas tajos datumos gāja greizi un algu ar otru pārdevēju principā dabūjām lūgties neskaitāmās dienas. Pagāja aptuveni 2 mēneši, protams pašas redzējām, ka veikala apgrozījums nav nekāds. Savu darbu darījām godīgi, bet pēkšņi vienā jaukā dienā viņa ieradās veikalā un visu vienkārši nolika, gan mūs, gan to, ka it ka nestradajam godigi utt. un pateica, ka atvilkšot no algas. Tad nu mēs abas uzrakstījām atlūgumu, jo bija jau piegriezies viss. Dabūjām nostrādāt vēl aptuveni 5 dienas. Nostrādājām un protams beidzoties darba līgumam viņai bija mums jāizmaksā visa alga. Nekas netika samaksāts ar atrunāšanos par laika trūkumu utt. Uzrakstījām vēstuli un valsts darba inspekciju un tikai ar viņu palīdzību pēc 1.5 mēneša mēs atguvām savu neizmaksāto algu, bet protams šī 1.5 mēneša laikā dabūjām no viņu puses klausīties apvainojumus par to, ka esam izputinājušas viņu veikalu un mūs sūdzēšot tiesā. Tikai visi šie pārmetumi bija pilnīgi un galīgi nepamatoti, jo kā jau minēju mēs kā muļķes savu darbu darījām kārtīgi plus vēl pēc darba attiecību beigām gāju uz bezdarbniekiem, man pienācās bezdarbnieka pabalsts, gāju uz VSAA, bet man tur saka, ka šī - Art Town veikala īpašnieki nav maksājuši par mums pilnigi nekādus nodokļus.Super!!!
Lai nu kā, bet neuzticieties šiem cilvēkiem, tas bija briesmīgs posms aizvadītā gada laikā, nenovēlo to nevienam. Uzmanieties no šiem cilvēkiem!!!

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Labdien! Es varu tikai pievienoties visam iepriekš minētajam! Šie cilvēki ir krāpnieki, kuri sevi uzdod par ārkārtīgi dievticīgiem cilvēkiem. Viņi parādā ir ļoti daudziem cilvēkiem! Veikals Talsos vairs neeksistē,par Tukumu gan nezinu.

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Labvakar. Arī mēs esam šīs jaukās kundzītes "sadarbības partneri". Ar grūtībām atguvām vēl nerealizēto produkciju, bet ar naudiņas atgūšanu izskatās ka būs ku - kū...

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Labi, ka nu abas dāmītes " atmanskotas". Arī es sadarbojos ar viņām, iedevu savu preci, ko pēc ļoooti ilga laika dabūju atpakaļ, nemitīgi zvanot un uzmācoties... nelāgi.
Esat visi uzmanīgi, nesadarbojieties!!!

bjusii
Lietotāja Viesis attēls

Ha,es arī tieši tagad cīnos ar šo "burvīgo kantori"! Nez kā viņi tur pa nakti normāli guļ? es gan kontaktēju ar meitu,bet tā ir tāda pati...skumji ,ka tādi cilvēki "uzvāras"uz citu rēķina.

orisja
Lietotāja Viesis attēls

Laikām tas saraksts sanāks garš! Arī mums šie ļautiņi ir parādā, viņi no mūsu audzetavas pirms Ziemassvētkiem paņēma patirgot dekoratīvos skujkokus. Paldies Dievam ka summa nav liela, bet to pašu mēs gaidām 2 mēņešus. Uz manu zvanu atbilde bija ka ļoti aizņemta vai nevaru piezvanīt pēc laiciņa. Nu protams neviens necela klausuli! Laikām mums ir jaapvienojas un jāsāk cinities!

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Piekrītu orisjai!
Iesaku vērsties visiem cietušajiem no SIA "Art Town" ar iesniegumu par krāpšanu uz Valsts policiju. Ja policijā tiks saņemti vairāki iesniegumu par vienu un to pašu krāpnieku, tad tiks izsludināta krimināllieta pret šīm negodīgajām personām.

SIA Talsu Centrs
Lietotāja Viesis attēls

Šis Art town atradās mūsu tirdzniecības centra telpās kā nomnieks. Izvairījās maksāt gan komunālos maksājumus, gan nomas maksu. Beigās lauza nomas līgumu. Arestējām visu viņu nomatajās telpās esošo mantu. Tad Ārija Nasteviča piedāvāja sastādīt un parakstīt parādu atmaksāt parādu atmaksas grafiku, pēc kam mantas viņai tika atdotas. Lieki teikt, ka samaksāts tika tikai pirmais maksājums. Tagadd viņi pazuduši.

SIA VECĀ MILICIJA
Lietotāja Viesis attēls

Labvakar,ari man bija tā laime sadarboties ar šo krāpnieku brigādi,kuri nesamaksāja savus rēķinus vienmēr aizbildinoties ar aizņemtību darbā.Domāju pret šo kantori uzsākt tiesvedību.

SIA VECĀ MILICIJA
Lietotāja Viesis attēls

Ja Jums ir iespēja izlasiet 2011 gada 13 decembra ''Talsu vēstis'',kur A.Nasteviča saka:''Nevar cilvēks sastāvēt tikai no gaidīšanas,ir kaut kas jādāvina,negaidot atpakaļ.''Tāds ir šīs mammas Ārijas domu lidojums.

SIA VECĀ MILICIJA
Lietotāja Viesis attēls

Varbūt par šo saucamo ''firmu'' uzrakstīt Tautas balsij vai raidījumam Bez tabu.

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Laba doma! Kurš uzrakstīs?:)

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Labdien, man arī ir bijusi nelāga pieredze ar šiem cilvēkiem. Vasarā,kad meklēju darbu, atradu sludinājumu,ka meklē pārdevēju mākslas preču veikalā, pieteicos, un pieņēma. Saimnieki likās ļoti sirsnīgi un godīgi cilvēki. Bet aizdomīgi likās tas,ka it kā nejauši vienmēr aizmirsa par līgumu. Tā nu nostrādāju pirmo mēnesi, un kad nāca datums,kad jāmaksā alga, tad vienkārši nelikās ne zinis, par pirmo mēnesi saņēmu 95ls uz rokas, vēlāk pēc vairākām uzbāžanās reizēm kopā saņēmu 135ls... Lai arī vēlāk,kad prasīju,kāpēc tik maza alga, man teica,ka tas esot it kā nejauši bijis...Otrajā mēnesī atkal nekas nenotika noteiktajā algas saņemšanas datumā... Un līgums kā neuzradās tā neuzradās. Pagāja trešais mēnesis, un pateica,ka nepagarinās līgumu ar mani,jo nevar man iedot 6dienas brīvas dēļ skolas. Naudiņu man palika parādā par nostrādātajām dienām (šķiet,ka tās bija tikai 9as, bet tomēr ne par velti es tur gāju) Un protams, līgums nav,jo tajā dienā,kad solīja atvest, grāmatvedei esot kaut kādas problēmas. Algu par augustu saņēmu tikai tad,kad pati zvanīju vairākas reizes! Vēl oktobrī mums bija pēdējā saruna,kurā Ārīja man solīja pazvanīt,kad būs Tukumā,lai iedotu līgumu un naudiņu. Tagad ir marts un NEKĀDA ziņa man nav dota... Bēdīgi.

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Labvakar!
Esmu šīs tēmas autore. Šodien vakarā SIA „Art Town” pilnībā izpildīja starp mani un šo uzņēmumu noslēgtajā līgumā noteiktās saistības: pārskaitīja man naudu par iztirgoto preci un atgrieza atpakaļ neiztirgoto. Līdz ar to var uzskatīt, ka 2011.gada 18.augustā noslēgtais līgums starp mani un SIA „Art Town” ir izbeigts.
Lai Jums veicas Jūsu un SIA „Art Town” saistību nokārtošanā!

orisja
Lietotāja Viesis attēls

Labvakar!
Gribu pateikt kā noticis brīnums, un 14.marta ART TOWN īpašniece piezvanija un piedāvāja samaksāt rēķinu par mūsu stādiem, ko vēlāk tiešam izdarīja. Varbūt iedarbojas tas, ka es draugiem.lv Aijas Nastevičas viesu grāmata ieraksīju atgadinājumu par parādu. Katra ziņa mums viņa naudu samaksāja! Lai veicas tiem kas vēl gaida....

orisja
Lietotāja Viesis attēls

Ja kas, tad šovakar 23.marta šīs salons izvācās arī no Tukuma

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Mīļās meitenes,kur vēl atrodas viņu saloni?Man darbiņi no-
doti.

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Skumji ber ari mes asam šis damite upuri iedevam tirznieciba savus molbertus kuri nu jau gadu stav saka ka nekas netirgojas preces ari nevaram sadabut atpakal tikai sola un sola miļie esiet uzmanigi

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Diemžēl arī esmu savas uzticības cilvēkiem upuris. Kopš pagājušā gada vasaras ne mantu, ne naudu nevaru dabūt. Un līgums mums ar diemžēl nebij ;(

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

kāpēc neziņojat policijai?

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Labdien visiem!
Varu pabrīdinat ka šī firma ver vaļā ziedu veikalu Rīgā, Ģertrūdes ielā33/35

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

PALDIES KA PATEICI,CERU KA VIŅAS TUR SATIKŠU,UZ ZVANIEM NEATBILD.

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Šīm dāmītēm ir ziedu veikaliņš arī Jelgavā,t.c.Pasāža.

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Arī mūsu preces-tējas viņi tirgo jau apm. 2 gadus Jelgavā. Kā aizbraucu un vaicāju par pz apmaksu, vienmēr pārspīlēti laipni sola, ka šodien vai rīt apmaksās, jeb vistuvākajā laikā. Vienmēr abas aizņemtas. Laikam tiešām būs jāgriežas policijā.

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Pie iepr.komentāra- meitenes, malači, dažas dienas atpakaļ aizbraucu uz Jelgavu un viņas izpildīja savas saistības. Vēlu turpmāk viņām attiekties korektāk pret saviem sadarbības partneriem! :) Paldies Dievam par visu! :)

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

dzivo vinas cerinu iela 4, Ozolniekos, brauc ar melnu kiaa Sorento dzipu jn 1114.

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Uzņēmējdarbības attīstība vai finansējums ir pieejams Cityfinances SIA mājaslapā. Piesaisti finansējumu savam uzņēmumam un sāc augt! www.cityfinances.lv

Prātīgi
Lietotāja Viesis attēls

Ja naudu nevar atgūt, ir jāvēršas tiesā, kas lems par parāda piedziņu. Var tikt iesaistīti arī tiesu izpildītāji. Kādēļ būtu jāmaksā par svešām kļūdām. Katrs jau var paņemt kredītu - http://kredit.lv/atrie-krediti/ bet procenti ir augsti un izdevīgi tas ir tikai tiem, kas aizņemas bez procentiem.

Pievienot jaunu komentāru

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.