Šampanieša glāze "Vējš sola lapai debesis..."

Pirkt
12.00 €
Cena: 
12.00 €
Izmantotie materiāli: 
Šampanieša glāze "Vējš sola lapai debesis..." no stikla, dekorēta ar zīmējumu dekola tehnikā. Pieejami divi veidi - ar divu taureņu zīmējumu vai ar ginka lapiņu dekoru. Zīmējumu autors - Igo.
Izmēri: 
Tilpums - 210 ml.
Cita informācija: 
Dzirkstošam dzērienam- dzirkstošs dizains! Ietilpst trauku servīzē “Vējš sola lapai debesis”. "Trauku noformējumā izmantoju zīmējumus, kas radušies pētot un zīmējot manā dārzā augošā ginka koka lapas, attīstot tās līdz tauriņa tēlam. Ginks tiek uzskatīts par abpusējas sapratnes, mīlestības, dzīves ilguma un nepārtrauktības simbolu. Taurenis ir ļoti spēcīgs simbols daudzās kultūrās un simbolizē prieku, brīvību un cerību. Leģenda vēsta, ka tauriņi nodod ikvienu vēlēšanos tālāk debesīm," stāsta Igo.
Piegādes nosacījumi: 
Noliktavā esošo preču piegāde: Rīgas robežās - divu darba dienu laikā. Ārpus Rīgas Latvijas teritorijā - piecu darba dienu laikā, izmantojot Latvijas pasta pakalpojumus. Ārpus Latvijas - atbilstoši Latvijas pasta pakalpojumiem. Noliktavā neesošo preču piegāde: Nodrošinām preču sagādi trīs nedēļu laikā, kopš veikts un apmaksāts pasūtījums, tālākā piegāde atbilstoši adresāta atrašanās vietai. Visi piegādes laiki tiek saskaņoti ar Pircēju.
Apmaksas veidi: 
Ar bankas kartes parskaitījumu vai skaidrā naudā saņemot preci.