Piesakies dalībai izstādē „Mode un tekstils 2013”!


No  19.-21. aprīlim Rīgā,  izstāžu centrā Ķīpsalā notiks  gadskārtējā  pavasara izstāde  "Mode un tekstils  2013". Viss par un ap modi, ģērbšanās stilu, jaunumiem materiālu izvēlē, aksesuāru piedāvājumā un tendencēm modes pasaulē.

Izstādes laikā varēs vērot dažādas modes skates,  jauno dizaineru konkursu Habitus Baltija, Mis un Misters Latvija, saņemt stila konsultācijas.Arī šoreiz izstādē būs atsevišķa ekspozīcija,  veltīta unikāliem rokdarbiem, modes aksesuāriem, kāzu atribūtikai, dažādām mīļlietiņām un  arī pavisam praktiskām lietām.  Amata meistari varēs izrādīt, pārdot, pieņemt pasūtījumus un piesaistīt jaunus klientus.Ir iespēja pieteikties uz divu veidu stendiem:

1) 4 m2 liela stenda, ar  atdalošām sienām, kuras katrs meistars var izmantot pēc ieskatiem  paraugu izlikšanai vai sava stenda noformējumam, dalībnieka nosaukumu un  apgaismojumu, izmaksas uz  3 dienām sastādīs   104,52 Ls (PVN nav iekļauts).

2) Ja nepieciešama tikai vieta, kur iekārtot savu ekspozīciju, izmaksas sastādīs  80,63 Ls (PVN nav iekļauts). Galdu,  krēslus un citu vajadzīgo aprīkojumu dalībnieks var ņemt līdzi pats vai arī pasūtīt no izstādes organizatoriem.

Pieteikšanās termiņš ir 25. marts,  rezervējiet sev vispiemērotāko vietu jau tagad!

Pieteikšanās iespējama, rakstot izstādes organizatorei Ilzei Avotai uz e-pastu ilze [dot] avota [at] bt1 [dot] lv, vai zvanot uz tel. 67065037 vai mob. 29355607.

Droši varat zvanīt, lai saņemtu papildus informāciju, pārrunātu vietas rezervāciju, noteikumus un izmaksas.
Vairāk informācijas par izstādi " "Mode un tekstils  2013"- http://www.bt1.lv/bt1/fashion