Notiks Starptautiska komiksu nedēļa „Comics Artventures”

Laikā no 21. līdz 24. novembrim Latvijas Nacionālais mākslas muzejs (LNMM) sadarbībā ar komiksu kultūras žurnālu „kuš!” – vienīgo komiksu izdevēju Latvijā – organizē komiksu nedēļu Rīgā „Comics Artventures”. Projekta laikā 12 Latvijas un ārvalstu komiksu mākslinieki strādās LNMM galvenās ēkas pastāvīgajās ekspozīcijās (K. Valdemāra ielā 10a) un radīs jaunus mākslas darbus – komiksus un ilustrācijas, iedvesmojoties no latviešu vecmeistaru darbiem. Komiksu nedēļas ietvaros notiks arī radošās darbnīcas, mākslinieku portfolio prezentācijas, izstāde un citas aktivitātes.

Notiks STAMPERIA sertificēti MĀKSLINIECISKĀS DEKUPĀŽAS kursi iesācējiem un profesionāļiem

Kad ziema vēl negrib atkāpties, bet pavasaris jaušams gaisā, ir īstais brīdis izmantot iespēju apgūt ko jaunu! Jau vasaras sākumā varēsiet sevi vai draugus iepriecināt ar brīnišķīgiem interjera vai ikdienas priekšmetiem, dekorētiem dekupāžas tehnikā.

10 pamatlikumi veiksmīgai pārdošanai tirdziņos

Kā uzvesties aiz letes, tirgojot savu preci? Kā piedāvāt savu preci klāt pienākušajam pircējam? Kā sarunāties un kā neuzbāzties? Kā panākt, lai būtu vairāk pirkumu?

Šajā rakstā apskatīsim desmit pamatlikumus veiksmīgai tirdzniecībai.


Pilna raksta versija pieejama tikai maksas lietotājiem. Lai aplūkotu šo rakstu, lūdzu reģistrējies.

Ar cieņu,
Meistardarbs.lv

5 iemesli, kāpēc nepērk manu preci

Ja tev kaut vienu reizi ir ienākuši prātā jautājumi

„Kāpēc nepērk manus darbus?”

„Vai ar tiem viss ir kārtībā?”

„Vai tie citiem patīk?”

„Vai manas preces ir pamanītas?”

tad šis raksts ir tieši tev.

Apskatīsim piecus galvenos iemeslus, kādēļ pircējiem var nerasties interese par tavu piedāvājumu.


Pilna raksta versija pieejama tikai maksas lietotājiem. Lai aplūkotu šo rakstu, lūdzu reģistrējies.

Ar cieņu,
Meistardarbs.lv

Radošā domāšana. 30 veidi, kā iedvesmoties jaunām idejām

Ikvienam ir nācies apbrīnot kāda mākslinieka veikumu, domas lidojumu un rezultāta oriģinalitāti. Atdarināt vai uzmeistarot ko līdzīgu nav liela lieta, taču - tikai personība ar raksturu un izdomu spēj radīt lietas no jauna, pārveidojot gan savu, gan citu pasaules.

Izpazīsties ar 30 veidiem, kā iedegt sevī radošo dzirksti, jo viss ir iespējams! Tikai jāatkāpjas no ierastajiem uzskatiem, izmantojot neikdienišķas metodes un paņēmienus.


Pilna raksta versija pieejama tikai maksas lietotājiem. Lai aplūkotu šo rakstu, lūdzu reģistrējies.

Ar cieņu,
Meistardarbs.lv

FOTOGRAFĒŠANA - pirmā daļa. Kļūdas.

Meistardarbs.lv aizsāk rakstu sēriju ”Fotografēšana”.

Preces fotogrāfijas kvalitāte un tajā attēlotās lietas pievilcīgums būs noteicošais faktors, vai pircējam šī prece iepatiksies un viņš vēlēsies to iegūt savā īpašumā.
Šobrīd, kad pircēji lielražotāju produkciju ir pieraduši redzēt dažādos katalogos un reklāmās profesionāļu studijās nofotografētu, ar attēlu rediģēšanas programmām uzlabotu, individuālā darba veicējam sacensties ar šo fotogrāfiju ir liels izaicinājums, jo viņa rīcībā ir tikai savs fotoaparāts un mājas apstākļi.