Pievienojās: 16.01.2018
Send private message

Mani bija skāris jautājums par durvīm, man ir dzīvoklis 119. sērijas mājā, Zolitūdē. Man bija 2 koka durvis un vienu dienu pienāca laiks tās nomainīt, sāku meklēt aktīvi internetā un dzīvajā, apskraidīju kaudzi uzņēmumu kas nodarbojas šajā jomā.

Izrādās ka piedāvājums ir tik plašs, ka meklēšanās ieilga uz vairākiem mēnešiem. Vienu brīdi jau sāka šķist ka pasūtīšu pie tiem, pie kuriem būs lētākā cena, jo īsti neredzēju likumsakarību pirkt dārgas durvis dēļ skaistuma. Skaistumu par lielu samaksu man piedāvāja kompānijas kas ved iekšā Krievijas, Ukrainas un Baltkrievijas metāla durvis.

Galu galā nonācu pie labākā piedāvājuma, izrādās mūsu Latvijā ir pieejamas pretuzlaužamas metāla durvis ar sertifikātu no uzņēmuma Skydas! Sertifikāts ir garantija tam ka metāla durvis nevar atvērt, jo ir pretuzlaužamas, pārējās metāla durvis ir ātri atveramas, jo šāda sertifikāta nemaz nav.

Esmu ļoti apmierināts ar savu izvēli, dotajā brīdī dzīvoklī ir uzstādītas vienas metāla durvis Skydas standart 3, otras durvis nav nepieciešams uzstādīt, jo ir ļoti augsta skaņas izolācija. Šeit links - http://www.skydas.lv/lv/metala-durvis-dzivoklim/skydas-standart-3

Einārs Reckis
Lietotāja Viesis attēls

Es jau daudzus gadus dzīvojos ar skydas durvīm. Man ir dzīvoklis Lietuviešu projektā, agrāk arī biju dzīvojis ar 2 koka durvīm, ieliku vienas pienācīgas Skydas Standart ar drošām Itāļu slēdzenēm un otras likt vairs pat doma neradās, kur nu vēl nepieciešamība. Kāpņu telpa palika pavisam klusa un labākais kad aizbraucu prom no mājām uz vairākām dienām nesatraucos par to ka dzīvoklī kāds var ielauzties caur metāla durvīm. Vēl es pasūtīju foršu ierīci patentēto ķēdi, tas ir kad pie durvīm kāds pieklauvē un koridorī ir tumšs caur "actiņu" nevar redzēt kas pienācis pie durvīm, caur durvīm sarunāties arī sarežģīti, jo augsta skaņas izolācija - pirms slēdzenes atvērt nofiksēju ķēdi un tad atslēdzu slēdzenes un durvis paverās ar mazu spraugu, vienkārši unikāla ierīce! Par Skydas toreiz atdevu 490Ls ar montāžu.
http://www.skydas.lv/lv/patenteta-kedite

Santa Tamane
Lietotāja Viesis attēls

Grūti iztēloties ko nozīmē pretuzlaužamas metāla durvis. Visas metāla durvis man šķiet vienādas, tik nesaprotu kādēļ ir lielas cenu svārstības, piemēram būvniecības DEPO veikalā ir nopērkamas zem 200eiro, tur protams nav divu domu ka tādā cenu kategorijā nekas nevar būt jēdzīgs, jo par 200eiro pat izejmateriālus nevar jēdzīgus nopirkt. Ja piemēram slēdzenes 30 eiro, metāla cena 100 eiro + nodokļi un pat nesaprotu kur vēl paliek kaut kas pāri! Tad laikam tomēr sanāk ka šādas durvis izgatavot maksā krietni lētāk, jo komplektējošās detaļas nav kapeikas vērtas.

Izlasot šeit par pretuzlaužamām metāla durvīm es internetā sāku meklēt informāciju kāda tad īsti ir atšķirība un atradu šo mājas lapu.
http://www.eirodurvis.lv
Tur apraksta ka metāla durvis bez pretuzlaušanas sertifikāta ir pielīdzināmas pie ātri atveramām. Ātri atveramas durvis ir tās kas aizņem ielaušanās laiku mazāk par 20 minūtēm. To gan nekad nebiju dzirdējusi! Šķiet ka manas esošās durvis ir ātri atveramas.

Sixpārnis
Lietotāja Viesis attēls

Augsta skaņas izolācija skydas metāla durvīm ir tādēļ ka ir mdf apdare no abām pusēm. Mums jau šeit Latvijā visi ražotāji pieraduši locīt pliku tēraudu, nokrāsot un tālāk piedāvāt bez jebkādas apdares. Cik zinu pliks tērauds labi vada vibrācijas viļņus, troksni, izsalst. Nav brīnums!

Viesis - Viesturs
Lietotāja Viesis attēls

Manām ieejas metāla durvīm nav mdf apdares no abām pusēm un tāda lieta ir ka skaņas izolācija ir nekāda. Pirku dzīvokli un nolēmu pasūtīt metāla durvis, pasūtīju uzņēmumā Elaks, meistari atbrauca visu izdarīja labi, bet vienīgais kas nepiepildījās no solītā ir skaņas izolācija. Būtu zinājis agrāk par šādām durvīm, noteikti būtu vērsies pie Skydas, jo Elaksa durvīm nācās otras likt iekšpusē. Kas nedaudz skaņas izolāciju uzlaboja, bet ne tik daudz lai būtu apmierinoši. Galu galā iztērēju nepilni 800euro un nesaņēmu gaidīto rezultātu, saņēmu vairāk vilšanos, nekā apmierinātību.

Andrejs
Lietotāja Viesis attēls

Es dzīvoju Spānijā, Madridē pretuzlaužamas metāla durvis šeit maksā sākot ar 15'000€. Man darba kolēģim dzīvoklī uzlika pretuzlaužamas durvis, samaksāja ar visiem darbiem veselu kaudzi naudas. Es pastījos skydas mājas lapā pretuzlaužamas durvis maksā no 990eur!!! Tas ir 15x mazāk nekā Madridē, ja būtu zinājis būtu ieteicis vērsties uz Latviju. Būtu moš arī kādu tūkstoti eiro nopelnījis, par padsmit tūkstošu eur ekonomiju kolēģim.

Sergejs Dvins
Lietotāja Viesis attēls

Manā gadījumā bija problemātiska metāla durvju iegāde. Sāku meklēt internetā un braukāt apkārt pa dažādām Rīgas filiālēm un izrādījās ka man ir 602. sērijas māja un viņās kā reizi ne visi var piedāvāt uzstādīt durvis, jo esošās ailes sastāv no dzelzbetona apvilkta ar metāla karkasu, aile nav plata un ja esošā ailē neko nemainot ielikt kārtīgas durvis - ailes izmērs samazināsies līdz tādam izmēram ka iekšā ienest priekšmetus kļūs neiespējami. Atradu uzņēmumu Skydas un saņēmu labāko piedāvājumu, uzņēmums piedāvā ailes izzāģēšanu un vienreiz uz viesiem laikiem atbrīvoties no tās murgainās ailes. http://www.skydas.lv/lv/metala-durvis-602-serijai Par zāģēšanu samaksāju 120euro, pa 3h darbs tika izpildīts. Atsevišķi vēl 2h aizņēma Skydas metāla durvju uzstādīšana. Par visu kopā man sanāca samaksāt 760euro. Tagad dzīvoju pilnīgā klusumā, durvīm ir tik ļoti labi skaņas izolācijas rādītāji, ka mēs ar sievu periodiski atceramies to ka dzīvojam kā bunkerā. Netraucē lifts, kaimiņu staigāšana un nav domas par nedrošumu. Pēc durvju iegādes iestājās pilnīga harmonija. Izgatavošanas termiņš gan varēja būt ātrāks, no pasūtīšanas brīža līdz uzstādīšanai pagāja veselas 5 nedēļas, bet tas noteikti ir tā vērts.

Trevors
Lietotāja Viesis attēls

Augstas kvalitātes ieejas metāla ārdurvis.
http://sosdienests.lv

Janns
Lietotāja Viesis attēls

Piekrītu Trevoram. Savam dzīvoklim metāla ārdurvis iegādājos http://sosdienests.lv/ . tiešām ļoti labas durvis.

Bagadtskis
Lietotāja Viesis attēls

Nopirku sev dzīvokli jaunā mājā, visā mājā ir ieliktas vienas ieejas durvis Skydas. Varu pateikt ka ļoti laba skaņas izolācija un drošība, verās ciet bez trokšņiem.

http://www.skydas.lv/lv/metala-durvis-dzivoklim/skydas-standart

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Man ļoti nepatika skydas, izņēmu ārā un ieliku baltkrievus

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Labākās kvalitātes Baltkrievi protams ir pieejami šeit : https://m-lux.lv

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Loti apmierināta ar SIA METR DOOR ražotajām durvīm, paši veica arī uzstādīšanu, ātri un kārtīgi. https://www.metrdoor.lv

Viesis
Lietotāja Viesis attēls
Armandys
Lietotāja Viesis attēls

Pievienot jaunu komentāru

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.