Iesūti foto Apollo.lv pašdarināto dāvanu konkursam!Sveiciens gada ražīgākajā mēnesī - decembrī!Portāls «Apollo» sadarbībā ar veikalu HobbySet un portālu www.meistardarbs.lv rīko pašdarināto Ziemassvētku dāvanu konkursu.

Katrs dalībnieks konkursā var piedalīties ar vienu darbu, norādot darba veidošanas tehniku un pielietojumu. Konkursā var piedalīties  ar jebkurā tehnikā veiktu darbu - pinumi, pērlīšu darinājumi, adījumi, tamborējumi utt - jebkas, kas varētu tikt izmantots kā dāvana Ziemassvētkos. Foto ar parakstiem katrs dalībnieks var pievienot pie šī raksta:

http://apollo.tvnet.lv/zinas/konkurss-rokdarbniekiem-piedalies-ziemassvetku-konkursa-un-laime-vertigu-davanu/674104

Piecu labāko darbu autori saņems dāvanu kartes 20 eiro vērtībā no veikala HobbySet.

Vērtēšanas kritēriji - darba izpildes kvalitāte un izgatavotās dāvanas oriģinalitāte.
Konkurss noslēgsies 10.decembrī. Uzvarētāju vārdus apollo.lv paziņos 11.decembrī. Balvu saņemot, jāuzrāda iesūtītais darbs.

Veikalā HobbySet radoši cilvēki, mākslinieki, floristi, dekoratori, mākslas skolu audzēkņi un radošo pulciņu dalībnieki var iegādāties materiālus hobijiem vai profesionāliem darbiem.

Īpaši piedāvājumi Ziemassvētku dāvanu un apsveikumu izgatavošanai, kā arī telpu noformēšanai. HobbySet veikals atrodas Rīgā, Dzirnavu ielā 100, interneta veikals www.hobbyset.lv. tel. 67217656

Konkursu atbalsta lielākais sludinājumu portāls Latvijā pašdarinātām lietām - Meistardarbs.lv.

Komentāri

Sveiki! Kad būs zināms uzvarētājs?

Pievienot jaunu komentāru

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.