Nedēļas cilvēks Inese Vidovska

Mani sauc Inese Vidovska. Esmu beigusi Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāti. Toreiz 2001. gadā vēl gan bez vārda – mākslas, taču daudz studiju kursā bija jāapgūst arī  no vizuālās mākslas priekšmetiem. Tāds nu bija tas sākums!
Idejas ir rodamas visapkārt un uzskatu, ka radīšanas prieks ir pilnvērtīgāks par patērēšanas prieku.

Dzīvojam Murjāņu pusē, Sējas pagasta Saulgožos, kur saule mīl gozēties sētsvidū, bet naktīs mēness plunčājas pirts dīķītī, dodot iedvesmu  šim radīšanas priekam!
Mūsu īpašumā ir vairākas pirtis un viesu mājas, kur pēc garās darba nedēļas varam uzņemt visus interesentus, kas vēlas izbaudīt pirts burvību un mieru.

 

 

Te ikviena laiks apstājas un nekam citam kā vien cilvēka sajūtām nav nozīmes. Tāda nu ir pirtnieku profesija - ļaut pazust laika sajūtai, kaut gan to dēvējam par mūsu biznesu.
Mana ikdiena mūžīgi ir pilna un aizņemta, kaut gan pati esmu sava laika saimniece.

 

 

Ar patiesu prieku nodarbojos ar interjera iekārtošanas pakalpojumiem, ko sniedzam interesentiem,  gan savam priekam- senu rokdarbu tehniku, ko sauc par dekupāžu, dodot otru elpu vecām, savu laiku nokalpojušām lietām un radot jaunas, īpaši ekskluzīvas.

 

 

Tā mani darbi atraduši mājvietu gan Austrālijā, Anglijā, Norvēģijā, Amerikā, Francijā un tepat arī Latvijā.
Kastītes, kārbiņas, glezniņas, paplātītes, spoguļu ietvari, pulksteņi priecē draugus, paziņas un vienkārši  nepazīstamus cilvēkus, jo katrā darbiņā cenšos ielikt prieku un mīlestību! Piesaista arī fotografēšanas māksla un gleznošana, noformēšana.

 

 

Kamēr cilvēki meklēs mīļlietiņas, kas uzrunā sirdi, tikmēr centīšos izpausties, meklējot arvien jaunus risinājumus.
Šobrīd apceru piedāvājumu atvērt mīļlietiņu veikalu aiz mūsu valsts robežām un domāju, ka šim piedāvājumam varētu apvienot visas tās čaklās meistardarbnīcas rokdarbnieces, kurām, tāpat kā man, ir interese ar skaisto arī nopelnīt! Tas viss vēl priekšā!

 

 

Mūsu skatuves karaliene Elza Radziņa par mūsu Latvijas krāšņumu reiz teikusi, ka viņā ir sajūtas, kad  „acs un sirds atdzeras”. Vēlu, lai acs un sirds atdzeras arī no radīšanas prieka, jo katram cilvēkam pieder savs, unikāls ieguldījums šajā dižajā piedzīvojumā.

 

Lai Laimīgs Jaunais gads visiem Meistardarbs.lv mājas lapas sekotājiem un to veidotājiem, tāpat visiem interesentiem! Lai veiksmīgs!

Ineses Meistardarbs.lv profilu var apskatīt šeit.

Komentāri

unikāli darbi...nekur Ltvijā tādus neēsmu redzējusi...paldies,māksliniec, par radīto prieku sirdij!

meistardarbs lapas veidotājiem!tas ir brīnišķīgi,ka esat izveidojuši tādu mājas lapu,kur varam iepazīties ar unikāliem cilvēkiem-kuri spēj ienest gaišumu mūsu dzīvē! inetersanti,ka ir tāda rubrika-nedēļas cilvēks! vienmēr lasu un iepazīstu kādu meistaru tuvāk

atļāvos ieskatīties draugiem.lv Ineses draugu profilā un noskatīties galerijā video materi;alu par Saulgožiem! esmu sajūsmā.....nezināju,ka inesei ir arī pirtnieces talants!

Saulgoži jauki, saimniece-pirtniece Inese skaista, viņas darinātie darbiņi brīnišķīgi! Lai veicas!:)

Ineses kundze! Priecājos Jūs ieraudzīt meistardarbs .lv mājas lapā! Jūsu darbi ir fantastiski un neatkārtojami! Jau pirms tam acīs un sirdī iekrita' Jūsu darbiņi,kurus aplūkoju Ķīppsalas izstāžu zālē, kur piedalījāties ar Saulgožu piedāvājumu- viesumājas un pirtis! Saulgožos esot tikpat jauki kā Brīvdabas muzejā! noteikti iegriezīšos pie Jums sirdi veldzēt! Lai Jums veicas!

Inese Vidovskas kundze! Ļoti patīk Jūsu teiktais par radīšanas prieku! Tas ir katra mākslinieka dzinulis! Darbi ļoti interesanti, kolorīti! esmu redzējusi daudz dekupāžas meistaru darbus, bet jūsējie aizrauj tieši ar māksliniecisko vērtību , ar to rozīnīti,kas atšķir Jūsu veikumu no daudziem pārējiem šīs mākslas radītājiem un cienītājiem! Lai Jums nepietrūkst laika radošajam, šīm radītvērtībām,kas ienes mājās prieku!

Laba krāsu un noskaņas izjūra autorei, to dekupāžas darbos nereti pietrūkst.

Jā Saulgoži skaista vieta,katrs stūrītis ir pārdomāts un jauki iekārtots!Saimniecei ļoti skaisti darbi!Lai izdodas viss iecerētais!

Ir būts un svinēts Saulgožos! Ļoti skaista apkārtne un sakopta vide, gleznains dīķis (to var redzēt nr 4 bildes fonā). Nezināju toreiz tikai, ka saimniece ir tāda māksliniece :)

Pievienot jaunu komentāru