Nedēļas cilvēks - Dace Lāce ar PAFF

Saulains sveiciens  visiem Meistardarba draugiem!

Mans vārds ir Dace Lāce, esmu zīmola Paff izveidotāja.

Paff ir Latvijā ražotas, atraktīva dizaina mīkstās un attīstošās rotaļlietas. Mūsu piedāvājumā ir arī sedziņas, priekšautiņi un citas, ikdienā noderīgas lietas. Paff izstrādājumi  tiek šūti no kvalitatīviem un bērniem draudzīgiem materiāliem.  Visa Paff produkcija ir roku darbs. Katra lietiņa ir pieejama vienā unikālā, vai pavisam nedaudzos eksemplāros.

 

 

Esam ģimenes uzņēmums, kā es parasti saku, trīs cilvēku komanda. Es radu mūsu produktu diazainu, konstruēju piegrieztnes, griežu, šuju, fotografēju un rosos pa mūsu mājaslapu. Mans vīrs, Juris, kārto ar grāmatvedību saistītās lietas, nodrošina pasūtījumu piegādi pastam un atbild par citām tehniskām lietām.

Ne mazāk svarīga loma ir arī mūsu nepildus divus gadus vecajam dēliņam Ērikam, kurš ir galvenais iedvesmas avots un jaunu ideju testētājs. Pateicoties viņa aktivitātei,  ir vieglāk izprast, kas bērnam vajadzīgs un radīt pārdomātas lietas, kuras veicina mazuļa fizisko un garīgo attīstību jau no pirmajiem mēnešiem.

 

Manā ģimenē ir daudz šuvēju. Šuj mana mamma, šuva viņas mamma un viņas mammas mamma un es šuju, cik vien sevi atceros. Līdz šim ar to nodarbojos vairāk savam priekam un vajadzībām, tikai retu reizi uzšujot apģērbu kādam citam, bet dēla piedzimšana lika uz šo nodarbi paskatīties no cita skatpunkta. Meklējot dēlam nepieciešamo,  veikalos nespēju atrast lietas, kuru kvalitātes un cenas samērs man būtu pieņemams. Katrā veikalā redzēju gandrīz vienu un to pašu, bet gribējās, kaut ko praktiskāku, mīļāku un personiskāku, tāpēc sāku šūt pati. Aizrāvos ar to un nolēmu, ka ar saviem darbiņiem varu iepriecināt arī citus – tā radās ideja par Paff.

 

Visus mūsu izstrādājumus var iegādāties mājaslapā www.paff.lv. Es pieņemu arī  īpašus pasūtījumus, un ja nepieciešams labprāt personalizēju tās lietiņas, kuras jau gatavas (varam mainīt krāsu, izmēru, uzšūt kādu burtiņu utt.), to visu var sarunāt rakstot uz epasta adresi info [at] paff [dot] lv

Nelielā apjomā mūsu mantiņas ir nopērkamas arī veikalos, Dbdaba (Jelgavā), KiGi Kids (Talsos) un internetveikalā  madeinlv.lv (ņemiet vērā, ka veikalos atrodamās lietas atšķirsies no mūsu mājaslapā redzamajām). Pamazām esam sākuši sadarbību arī ar valstīm ārpus Latvijas.

Nākotnē plānojam paplašināt preču klāstu un piedāvāt arvien jaunas rotaļlietas mazuļa attīstības veicināšanai.

Saku  milzīgu paldies tiem cilvēkiem, kuri ir izvēlējušies mūsu produkciju. Jūsu atzinība ir vislabākā motivācija mūsu radošajai darbībai!
Visiem gribu novēlēt - nebaidieties sapņot un iespēju robežās dariet to, kas jums patīk! Lai jauka, saulaina un radošiem darbiem pilna vasara!

 

Paff Meistardarbs.lv profilu var apskatīt šeit.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentāri

Vienreizējs salikums - kolorīta tetovēta pīrsingota meitene un perfektas preces bērniem!;))) super, tā tik turpināt!

fantastiski skaistas lietiņas :):) Daudz panākumu un daudz radosu ideju turpmāk

Pievienot jaunu komentāru

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.