Līdzsvara dēlis

Pirkt
79.00 €
Cena: 
79.00 €
Izmantotie materiāli: 
Koks
Izmēri: 
Izmērs M (cena 79 eur) Oriģinālais izmērs, bērniņiem no 2 gadu vecuma, bet piemērots arī vecākajiem brāļiem un māsām. Smagums: 3 kg Svars: Piemērots līdz 200 kg.
Cita informācija: 
Balansa dēlis ir daudzpusīga attīstošā rotaļlieta, kura ļaus jūsu bērnam attīstīt līdzsvara iemaņas, vestibulāro sistēmu, koordinācijas spējas, veiklību un nostiprinās muskulatūru, liekot strādāt visām muskuļa grupām. Tam ir ļoti daudz pielietojuma īpašības — tas var būt šūpulis, tiltiņš mašīnām, tas var kļūt par kāpslīti, krēsliņu, šūpulīti un fantastisku rotaļu biedru mazajiem rāpotājiem spēlējoties, lienot cauri pa apakšu un slidinoties lejup utt. Bērna iztēlei un veidam, kā šī aktīvā rotaļlieta tiek izmantota - nav robežu, pielietojums ir ļoti plašs. Rotaļlieta, kas gan bērnus, gan pieaugošos nepārtraukti mudina un aicina uz kustību. Ražots Latvijā. Mēs uzsaucam bezmaksas piegādi ar kurjeru, kurš nogādās šo skaistumu līdz Tavām mājas durvīm tai pašā vai nākamajā darba dienā. Pieejams 3 dažādos izmēros. Cena atkarīga no līdzsvara dēļa izmēra. Droši rakstiet, minot bērniņa vecumu un garumu, kopā izvēlēsimies piemērotāko izmēru! Izmērs S (cena 48 eur) Izturība: līdz 150 kg. Svars: 2 kg Īpaši piemērots pavisam mazajiem, bet aktīvajiem (zem 2 gadi). Izmērs M (cena 79 eur) Oriģinālais izmērs, bērniņiem no 2 gadu vecuma, bet piemērots arī vecākajiem brāļiem un māsām. Smagums: 3 kg Svars: Piemērots līdz 200 kg. Izmērs L (liels izliekums) Cena 109 eur. Smagums: 5.4 kg Svars: Piemērots līdz 200 kg.
Piegādes nosacījumi: 
Mēs uzsaucam bezmaksas piegādi ar kurjeru, kurš nogādās šo skaistumu līdz Tavām mājas durvīm tai pašā vai nākamajā darba dienā.
Apmaksas veidi: 
Bankas pārskaitījums.