Līdz 30.10.2015 Piesakies atbalstam programmā „Nāc un dari! Tu vari!”


Novadu un pilsētu rosīgas biedrības un nodibinājumi aicināti iesniegt projektu pieteikumus, lai gūtu atbalstu Borisa un Ināras Teterevu fonda īstenotajā grantu programmā „Nāc un dari! Tu vari!”. Piedaloties konkursā, var pretendēt uz 700 līdz 7000 eiro līdzfinansējumu. Pieteikumus var iesniegt vēl līdz 30. oktobrim.

Atbalstu programmā „Nāc un dari! Tu vari!” var saņemt Latvijas biedrības un nodibinājumi, kuri ar savu rosību dara bagātu tuvākās apkaimes iedzīvotāju dzīvi, kā arī sarežģījumu brīžos sniedz atbalstu līdzcilvēkiem.

Pretendentiem jāatsūta īss projekta ieceres apraksts brīvā formā uz e-pasta adresi ieva [dot] ernstreite [at] teterevufonds [dot] lv un jāpiedalās apmācību seminārā “Nāc un dari! ABC” (sk. fotogalerijā). Pēc tam pretendenti iesniedz plašāk izklāstītu projekta pieteikumu.


Nodarbības “Nāc un dari! ABC” apmeklējums ir priekšnoteikums, lai pretendētu uz programmas atbalstu. Dalībnieki tajās saņem praktiskus padomus kvalitatīvu projektu pieteikumu sagatavošanai. Tuvākās nodarbības noritēs septembrī. Tajās būs aicināta piedalīties ikviena organizācija, kas iepriekš būs iesniegusi projekta ieceres aprakstu.

Plašāk par projektu iesniegšanu uzziniet infografikā un programmas nolikumā.

Kopumā 2015. gadā Borisa un Ināras Teterevu fonds saņēma 195 dažādas ieceres, no kurām 42 pārtapušas konkrētu projektu pieteikumos. No tiem atbalstīta 32 projektu īstenošana.

Savukārt 2013. un 2014. gadā Borisa un Ināras Teterevu fonda programmā „Nāc un dari! Tu vari!” atbalstītas 102 organizācijas, piešķirot to iecerēm katrā gadā teju 225 000 eiro. Programmas atbalsts 2015. gadā plānots līdzvērtīgā apjomā. Projektu pieteikumus šogad var iesniegt līdz 30. oktobrim.

Organizāciju veikums programmā „Nāc un dari! Tu vari!” ir ieguldījums to ilgtermiņa attīstībā. Organizāciju darbību atzinīgi novērtējušas vietējās pašvaldības un to veiksmīgā sadarbība ir labvēlīgi ietekmējusi vietējo iedzīvotāju ikdienas dzīvi. 2013. gadā atbalstītajās organizācijās īstenoto aktivitāšu labumu guvēju skaits sasniedza 21 350 iedzīvotājus 35 novados, savukārt 2014. gadā – jau 35 500 iedzīvotājus 48 novados.

Informācija: http://teterevufonds.lv

 

Komentāri

Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums ?. Ieinteresētajam cilvēkam būtu jāatbild uz šo e-pastu: e-pasts: michaelandrewloanfirm [at] hotmail [dot] com, lai iegūtu plašāku informāciju.

Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums? Mēs izsniedzam biznesa aizdevumus, personīgos aizdevumus, studentu aizdevumus, Auto aizdevumus uc Ja jūs interesē sazinieties ar mums pa: (richardcosmos5 [at] gmail [dot] com)

Aizdevuma piedāvājums.

Mēs piedāvājam dažādus aizdevumus privātpersonām (personīgo aizdevumu) un sadarbojamies ar institūcijām ar procentu likmi 3% gadā. Tas palīdzēs jums izpildīt savas finansiālās saistības, jo īpaši saistībā ar notiekošo pasaules finanšu krīzi. Jūs varat aizņemties no 1000 līdz 500,000,000 (mārciņas, eiro vai dolāri). Lai saņemtu papildu informāciju, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu (excelservices [dot] managementonline [at] gmail [dot] com). Apsveicam.

Kredīta piedāvājums ir steidzams.

Pievienot jaunu komentāru

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.