Pievienojās: 15.02.2012
Send private message

Mīļie Autori,

Diemžēl, man ir jāredz, kā Latvju zīmes tiek nepareizi izmantotas darinājumos.
Kā piemēru varu minēt, ka zīmes nepareizs izpildījums, kuru redzu dažādos darinājumos šeit pat portālā un ne tikai, tika izadīts vai izšūts dažādos apģērbos tam ,kas tika guldīts zemes klēpī, tātad jau mirušam cilvēkam. Un vai Jūs gribētu nesāt šāda veida Latvju raksta zīmi? Domāju, ka nē.

Tāpēc aicinu uz radošo darbnīcu par Latvju zīmēm, jo ir ļoti svarīgi apzināties, ar kādu vēstījumu mēs nododam tālāk savu senču mantojumu, lai tas nes aiz sevis labvēlīgus apstākļus un notikumus tā cilvēka dzīvē,kas tos izmantos, kā arī tiem, kas pārdod darinājumus ar Latvju zīmēm, jo ir svarīgi pārzināt to, ko Jūs nododat tālāk. Esat atbildīgi par to,ko nododat tālāk.
Vairāk infopar radošo darbnīcu:www.sapnica.mozello.lv

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Diemžēl TEV jāredz? - neskaties!
Mirušais nēsā? Vai es gribētu nēsāt zīmi kā miris cilvēks? - tur jau trakam vai ekstrasensam jābūt, lai tā rakstītu. Vai arī tādam, kam vēl krietni jāmācās savas domas izteikt normālā, saprotamā gramatiskā formā.
Ja cilvēks neprot uzrakstīt sakarīgi, tad kur garantija, ka viņš sakarīgi spēs runājot izskaidrot savas domas un jēdzīgi izstāstīt nodarbību tēmas.

Pievienojās: 15.02.2012
Send private message

Cienījamais viesi, kas gan ir bezpersonisks viedoklis no nekurienes.Mans gan ir pārliecināts, ka Jums pašam kaut kas ir sašķiebies ar saprašanu.
Nēsāšana attiecas uz dzīvajiem.....bet protams katram savs sapratnes līmenis.
Tāpēc jau ir cilvēki, kuriem emocionālā inteliģence ir vai nav atbilstoša savam vecumam.

Viesis
Lietotāja Viesis attēls

Trīs atbildesrindkopas un trīs nepamatotas domas, tikai katrā teikumā mēģinājums izteikt personīgu apvainojumu:
1. - man kaut kas saškiebies ar saprašanu
2. - mans sapratnes līmenis ir jāapšauba
3. - esmu cilvēks, par kura emocionālo inteliģenci cien. KRISTĪNE VĪGANTE prot spriest, pat nezinpot manu vecumu.

Ja tāpat noritēs nodarbības, uz kurām cenšaties aicināt un ieinteresēt, tad... es nudien nejūtu interesi iet un nejūtu normālu attieksmi.

Kategorisko viedokļu laiks ir beidzies. Katram cilvēkam ir SAVA dzīve, SAVS dzīves mērķis, SAVA dzīves pieredze un nevienam nav tiesību teikt, ka tā ir nepareiza. Tā var būt nepareiza tikai no Kristīnes Vīgantes izpratnes un skatpunkta. Bet mani neinteresē Kristīnes Vīgantes viedoklis par mani.

Pievienojās: 15.02.2012
Send private message

Es varu spriest tikai par to, kas ir uzrakstīts un tikai subjektīvi. Un aizvainojumam nav pamata, jo bezpersoniskam cilvēkam citu neko nevaru veltīt.

Pievienot jaunu komentāru

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.