Knupīšu turētājs

Pirkt
9.00 €
Cena: 
9.00 €
Izmantotie materiāli: 
Tā ka izvēlētais materiālu salikums varētu būt atšķirīgs katram pasūtījumam, līdz ar to norādu visus pieejamos materialu veidus kuri tiek izmantoti šādu knupīšu turētāju izgatavošanā. Kokvilnas dzijas Koka bumbiņas Plastmasas bumbiņas Silikona bumbiņas Visi materiāli ir droši mazuļiem, tos drīkst likt mutē, dzija nav pūkaina un sastavs ir 100% kokvilna. Silikona bumbiņas un pārējie silikona aksesuāri, ir nekaitīgi, ir ražoti no pārtikas silikona , bez smaržas, garšas droši lietošananā. Speciāli paredzēti šādu rotaļlietu izgatavošanai.
Izmēri: 
20 cm
Cita informācija: 
Turētāja izmērs ir atkarīgs no pasūtītā veida : ja ir vēlme iestrādāt vārdiņu, tad atkarībā no vārdiņa garuma mainās arī turētāja garums, kā arī citu aksesuāru pievienošana maina preces izmerus un cenu. Visas lietiņas iespējams sakomplektēt ar citiem rotaļu zveriņiem. Papildus informācija : www.ell-shop.lv
Piegādes nosacījumi: 
Piegādi veicu ar jebkura pakomata starpniecību, pēc Jūsu izvēles . Ja ir nepieciešams, tad sūtu arī uz ārzemēm ar Latvijas Pasta starpniecību. *Visas piegādes izmaksas sedz pircējs.
Apmaksas veidi: 
Apmaksa ir ar pārskaitījumu uz bankas kontu. Pēc apmaksas saņemšanas tiek izsūtīta paciņa.