Fotopamācība - Ziemassvētku kartiņas izgatavošana

Kā pašrocīgi izgatavot  Ziemassvētku apsveikuma kartīti no minimāliem līdzekļiem?

Lai gan šķiet, ka Ziemassvētki vēl tālu baltajās kupenās, tomēr sagatavojoties tiem laicīgi, gaidīšanas svētki būs mierīgi un nesteidzīgi.
"Ideju dizains" piedāvā izmēģināt pašrocīgi izgatavot Ziemassvētku apsveikuma kartīti, materiālam izmantojot minimālus līdzekļus.

Rokdarbu konkursa izlase "Rotas"

Meistardarbs.lv piedāvā Apollo.lv rokdarbu konkursa finālistu atlasi. Šeit apskatāmi kategorijas "Rotas" labākie darbi.

Rokdarbu konkursa izlase "Interjers"

Meistardarbs.lv piedāvā Apollo.lv rokdarbu konkursa finālistu atlasi. Šeit apskatāmi kategorijas "Interjers" labākie darbi.

Rokdarbu konkursa izlase "Bērniem"

Meistardarbs.lv piedāvā Apollo.lv rokdarbu konkursa finālistu atlasi. Šeit apskatāmi kategorijas "Bērniem" labākie darbi.

 

Rokdarbu konkursa izlase "Apģērbi"

Meistardarbs.lv piedāvā Apollo.lv rokdarbu konkursa finālistu atlasi. Šeit apskatāmi kategorijas "Aksesuāri" labākie darbi.

Rokdarbu konkursa izlase "Aksesuāri"

Meistardarbs.lv piedāvā Apollo.lv rokdarbu konkursa finālistu atlasi. Šeit apskatāmi kategorijas "Aksesuāri" labākie darbi.

Kā darboties Twitter sociālajā tīklā? Padomi mazajam uzņēmējam un ražotājam

Par sociālo tīklu Twitter vismaz vienu reizi būs dzirdējis ikviens mūsdienīgs cilvēks, kas seko jaunākajām  interneta iespējām. Uzņēmējiem tiek ieteikts „būt twiterī”, draugu sarunās dzirdam „es lasīju twiterī, ka...”, pat vakara ziņās televīzijā šis sociālais tīkls tiek pieminēts itin bieži.


Aktuāls ir jautājums – kādas iespējas Twitter paver māksliniekiem, amatniekiem vai jebkuram radošam cilvēkam, kas vēlas ar savu produkciju nopelnīt?

 

Šajā rakstā apskatīsim:


•    Kas ir Twitter? Īsais kurss  iesācējiem
•    Vai man ir jābūt twiterī? Kāpēc?
•    Kā sākt? Ko man tur darīt un kādu saturu veidot?
•    Biežāk pieļautās kļūdas
•    Labie piemēri


Pilna raksta versija pieejama tikai maksas lietotājiem. Lai aplūkotu šo rakstu, lūdzu reģistrējies.

Ar cieņu,
Meistardarbs.lv

12 rokdarbu pamācību mājas lapas. Meistardarbs.lv apskats

Viena no burvīgākajām interneta laikmeta iezīmēm ir tā, ka neatejot no datora, nepērkot grāmatas, neapmeklējot kursus, ir iespējams iegūt jaunas zināšanas un prasmes gluži par brīvu. Tikai jāzina, kur meklēt, un, kad atrasts - atšķirt graudus no pelavām.

Meistardarbs.lv ir atlasījis 12 mājas lapas angļu valodā, kurās saprotami un ar izskaidrojošu attēlu palīdzību ir izskaidroti neskaitāmi bērnu un pieaugušo apģērbu pagatavošanas veidi, rotu darināšanas tehnikas, interjera uzlabošanas paņēmieni un daudz kas cits. Kā uzšūt tilla svārkus? Tos efektīgi kuplos un gaisīgos? Kā pagatavot brošu? Lasi šajā apskatā! Tur pat būs atrodama pamācība, kā uzadīt šobrīd tik aktuālo Royal Wedding pāri!

 


Pilna raksta versija pieejama tikai maksas lietotājiem. Lai aplūkotu šo rakstu, lūdzu reģistrējies.

Ar cieņu,
Meistardarbs.lv

20 idejas, kā iekārtot savu radošo darbu telpu

Ikvienai radošai dvēselei ir ļoti svarīga vide, kurā darboties. Kārtība darbarīkos, organizēts un pārredzams materiālu klāsts, ērta darba virsma - šie faktori jau ir puse no sekmīga darba rezultāta!

Nav nozīmes, vai darbam ir atvēlēta atsevišķa telpa vai tas ir tikai stūrītis kādā istabā. Jebkurā gadījumā ir iespējams rast radošu risinājumu, kā pielāgot šo vietu tieši savām vajadzībām.

Lūk, 20 iedvesmojoši varianti, kā var iekārtot savu darbistabu:

Mākslinieku un hobiju preču veikali

 

 

Kurš gan no Meistardarbs.lv lasītājiem kaut reizi nav paviesojies kādā no mākslinieku piederumu veikaliem un piedzīvojis sajūtu kā leiputrijā, kad gribas izmēģināt visu un uzreiz, ko tobrīd acis redz? Tuvojoties Ziemassvētkiem, Meistardarbs.lv piedāvā virtuāli ieskatīties dažos no šiem veikaliem, kas tirgo savu produkciju gan veikalos, gan internetā, un rūpīgi izvēlēties Ziemassvētku dāvanu radīšanai nepieciešamos palīgmateriālus jau laicīgi.