Šī Meistardarbs.lv mājas lapa būs pieejama līdz 15. februārim. Lūdzu, saglabājiet nepieciešamo informāciju no sava profila datorā.
Pēc 15. februāra darbosies tikai jaunā portāla mājas lapa.

Piesakies iniciatīvai "Latvijas meistari" Valsts simtgades ietvaros!

Tuvojas Latvijas simtgades svinību gads. Tajā sadarbībā ar Swedbank tiek organizēta iniciatīva "Latvijas meistari".

Kā Dziesmu un deju svētku lieldraugs Swedbank vēlas palīdzēt ražotājiem kļūt sasniedzamākiem un pārdot savus darbus digitālajā vidē.

Iesūti foto Apollo.lv pašdarināto dāvanu konkursam!


Arī šogad portāls Apollo.lv sadarbībā ar veikalu "Radošo darbu galerija" un Meistardarbs.lv rīko pašdarināto Ziemassvētku dāvanu konkursu.

Pievieno sava rokdarba foto - adījumu, tamborējumu, rotu, no koka, papīra, auduma un citiem materiāliem darinātu praktisku vai dvēselisku radošo darbu, norādot autoru, darba materiālus un darba tehniku. Katrs dalībnieks konkursā var piedalīties ar vienu fotogrāfiju.

Meistardarbs.lv PATRIOTISKĀ izlase

Par godu Latvijas dzimšanas dienai, Meistardarbs.lv piedāvā PATRIOTISKO izlasi - rotas, aksesuārus un interjera priekšmetus ar latviskajām zīmēm un karoga krāsām. Lai gan svētkos, gan ikdienā mēs varētu lepoties ar savu identitāti!

Latvijas karoga lentītes, iestrādātas tauriņos, brošās, atstarotājos. Auskari, atslēgu piekariņi, mazi un lielāki suvenīri - sveces, dekori, apsveikuma kartiņas u.c. pašmāju darinājumi. Novērtēsim savējos!

Rokdarbu izejmateriāli - interneta veikalu apskats

Meistardarbs.lv piedāvā koncentrētu un ērtu Latvijas interneta veikalu apskatu, kuros var iegādāties materiālus dažādu rokdarbu izgatavošanai.

 

 

 

 

 

Norisināsies Latvijas mājražotāju un amatnieku Karnevāls

Sestdien, 12.septembrī pie modes un izklaides centra “Rīga Plaza” notiks pirmais Latvijas mājražotāju un amatnieku karnevāls!

Latvijas Mājražotāju un Mazo ražotāju Informācijas un Atbalsta Biedrība, kas plašāk pazīstama ar projektu “Latvijas Mājražotāji” sadarbībā ar modes un izklaides centru “Rīga Plaza” sestdien, 12.septembrī, no plkst. 10:00 līdz plkst.18:00 rīkos Pirmo Latvijas mājražotāju un amatnieku Karnevālu – laukumā pie tirdzniecības centra no ieejas “Ņujorka” līdz ieejai “Londona”.

Notiks Hospitāļu ielas kaimiņu svētki 2015

Rīts sāksies ar vingrošanu! Hospitāļu 8 pagalmā plkst. 10:00 ar Baltijas Fizioterapijas treneriem.

Svētku programmā:

Aicina piedalīties sapņu ķērāju darbnīcā 24. septembrī

Pēc senas indiāņu leģendas, sapņu ķērāji ir radīti, lai naktī, kad miegā esam neaizsargāti, tie mūs pasargātu no sliktiem sapnīšiem.
Un pats galvenais - saķertu un mums nosūtītu pašus skaistākos, pašus mīļākos un pašus viedākos no sapņiem.

Līdz 30.10.2015 Piesakies atbalstam programmā „Nāc un dari! Tu vari!”


Novadu un pilsētu rosīgas biedrības un nodibinājumi aicināti iesniegt projektu pieteikumus, lai gūtu atbalstu Borisa un Ināras Teterevu fonda īstenotajā grantu programmā „Nāc un dari! Tu vari!”. Piedaloties konkursā, var pretendēt uz 700 līdz 7000 eiro līdzfinansējumu. Pieteikumus var iesniegt vēl līdz 30. oktobrim.

Unikāla dzintara kolekcijas izstāde „Baltijas zelts”


No 20. maija līdz 16. jūnijam Rīgas Sv. Pētera baznīcā aicina aplūkot unikālu dzintara kolekcijas izstādi „Baltijas zelts”, kas uz Rīgu atceļojusi no Kaļiņingradas (Krievijas Federācija) Dzintara muzeja.Izstādē apskatāma muzeja zinātniskā fonda kolekcija – unikāli dzintara gabali (gan pēc krāsas, gan formas), iedzintarojumu kolekcija, 17.–18. gadsimta dzintara izstrādājumu kopijas un to mūsdienu rekonstrukcijas, kā arī laikā no 1970. līdz 2010. gadam tapuši dzintara juvelierizstrādājumi.