Interneta veikals Beads4you.lv

www.beads4you.lv / www.manasperles.lv


Vaicāsiet, kas ir Beads4you.lv? Interneta veikals Beads4you.lv vai latviskojot Manasperles.lv tika izveidots 2010.gada 1.septembrī ar mērķi piedāvāt Latvijas meistariem preces, kas mūsu tirgū nav pieejamas, ko parasti jāiegādājas ārvalstīs. Iespējams, ka veikt pirkumus ārvalstīs pirmajā mirklī šķiet lētāk un izdevīgāk, taču saliekot kopā izmaksas, preču gaidīšanas laiku un muitas/PVN maksājumus par pasūtīto preci, vilšanos par preces kvalitāti un citus aspektus, nemaz tik izdevīgs šis pirkums vairs nav.

 

Beads4you.lv / Manasperles.lv saviem klientiem piedāvā kvalitatīvus, pasaulē pieprasītus un atzītus materiālus, kā arī lētākus materiālus no Ķīnas, kam veikta preču kvalitātes pārbaude. Mūsu devīze ir - kvalitāte par pieejamu cenu! Tas nozīmē, ka mūsu cenas ir konkurētspējīgas ar ārzemju interneta veikalu cenām, mēs piedāvājam pārbaudītas preces, bet preces, kas neiztur ne mūsu, ne klientu augstās prasības, tiek izņemtas no sortimenta. Interneta veikala sortiments visu laiku tiek papildināts ar jaunām precēm, vadoties no pasaules jaunumiem, klientu pieprasījuma, kā arī mūsu vēlmes piedāvāt saviem Latvijas klientiem jaunus, interesantus izejmateriālus rotu un aksesuāru radīšanai! Daudzi mums uzdod jautājumu: „Vai SWAROVSKI kristāli, kurus tirgojam, ir tie paši, kas nopērkami E-bay?” Mūsu atbilde ir – NOTEIKTI NĒ! Mūsu tirgotie kristāli ir savādāki, mūsu SWAROVSKI kolekcija ir saņemta no Austrijas, bez starpniekiem, pa tiešo no ražotāja. Savu kristālu autentismu mēs garantējam un apliecinām ar saņemto sertifikātu!
Sortiments: Toho pērtlītes;  Miyuki pērlītes (Delika pērlītes, Tila, Magatama, pilieni, Duracoat);  Matsuno pērlītes;  Preciosa Ornela (Jablonex) pērlītes; SWAROVSKI kristāla pērles un kuloni; Čehu stikla pērles – uguns pulētās, SuperDuo (pērlītes ar diviem caurumiem), Rizo, spaiki, ziedlapiņas, puķītes, pērļu asorti u.c. ; dažādas lielās pērles; dabīgo akmeņu un stikla kabašoni; polimēra māli un to instrumenti; furnitūra – ļoti liela izvēle dažādām detaļām, arī 925.proves sudraba un 24K apzeltīta sudraba (t.s. vermeil), sudraba ķēdītes, metāla matu stīpiņas, detaļas rožu kroņu pagatavošanai un daudz, daudz kā cita; sienamie materiāli – sutaža, S-lon un silamīda diegi, Fireline aukla (arī tumši pelēka); juvelieru trosītes, t.sk. sudraba un 24K zelta, satīna auklas un lentītes; Stieples ; instrumenti – adatas, džigi (stieples locīšanas statīvi), stangas un knaiblītes (t.sk. pasaules vairāk pārdotais produkts 1 step looper), kumihimo diski, pērļošanas dēļi un paklājiņi, filcs u.c.; literatūra – grāmatas un žurnali par un ap rotu radīšanu.

 


Atlaides: Mums ir paredzēti dažādi „bonusiņi” tiem klientiem, kuri reģistrējas pie mums. Pirmais ir „bonusa punkti” par veiktajiem pirkumiem, kur par katru iztērēto eiro, neskaitot piegādes maksu, klients saņem 1 bonusa punktu (~0.01 EUR). Bonusa punktus var izmantot, norēķinoties par nākošo pirkumu. Otrais, lojalitātes programma klientiem, kas paredz dažādas atlaides atkarībā no pirkumu kopsummas. Par atlaidēm sīkāk var izlasīt šeit 5.punktā. Reģistrēties var jebkurā laikā, klienta veiktie pirkumi tiks ieskaitīti gan bonusa punktos, gan kopējā pirkuma summā atlaides saņemšanai.


Piegāde: Bezmaksas piegāde Latvijā ir par pirkumiem ar kopējo preču summu 24.90 EUR (ieskaitot PVN). Preces tiek nosūtītas klientam tajā pašā vai nākamajā darba dienā pēc apmaksas saņemšanas ar Latvijas pasta, Omniva vai Mana Pasta stacija starpniecību. Visi piegādes veidi klientam ir ērti pārskatāmi pirkuma grozā.


Apmaksa: Norēķināties un ievadīt savus personas datus interneta veikalā Beads4you.lv / Manasperles.lv ir droši. Visa informācija tiek kodēta ar SSL sertifikāta palīdzību, tādēļ mēs varam apglavot, ka piedāvājam DROŠU apmaksas sistēmu! Par pirkumiem klients var norēķināties ar vienu no diviem apmaksas veidiem – bankas pārskaitījums vai apmaksa Paypal sistēmā, kur var izvēlēties apmaksu ar bankas karti arī tad, ja nav reģistrēts maksājuma konts Paypal sistēmā.


Papildus informācija: Saviem klientiem mēs piedāvājam individuālu pieeju. Tā kā šobrīd mums nav tirdzniecības vietas un preci var iegādāties tikai internetā, mēs sniedzam konsultācijas klientiem par pērlīšu krāsu saskaņu, nepieciešamības gadījumā nosūtam preču papildus attēlus  utt. Mums ir svarīgi, lai mūsu klienti būtu apmierināti gan ar saņemto pakalpojumu, gan preču kvalitāti. Reģistrējot savu kontu mūsu interneta veikalā un pierakstoties jaunumu saņemšanai, Jūs iegūstat vēl vienu būtisku priekšrocību – Jūs vienmēr esat inormēti par mūsu īpašajām akcijām, kuru laikā mūsu atlaides sasniedz pat 40% apmēru!
Uz tikšanos www.beads4you.lv vai www.manasperles.lv!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentāri

Regulāri iepērkos. Precei laba kvalitāte. ātra apkalpošana. Paldies !

Pievienot jaunu komentāru

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.