Iesūti foto Apollo.lv pašdarināto dāvanu konkursam!


Arī šogad portāls Apollo.lv sadarbībā ar veikalu "Radošo darbu galerija" un Meistardarbs.lv rīko pašdarināto Ziemassvētku dāvanu konkursu.

Pievieno sava rokdarba foto - adījumu, tamborējumu, rotu, no koka, papīra, auduma un citiem materiāliem darinātu praktisku vai dvēselisku radošo darbu, norādot autoru, darba materiālus un darba tehniku. Katrs dalībnieks konkursā var piedalīties ar vienu fotogrāfiju.


Foto ar parakstu var pievienot pie šī raksta: http://apollo.tvnet.lv/zinas/konkurss-rokdarbniekiem-paradi-savu-pasgatavoto-ziemassvetku-davanu/714091

Piecu labāko darbu autori saņems dāvanu kartes 20 eiro vērtībā no veikala "Radošo darbu galerija".

Specbalva no Meistardarbs.lv - gada abonements sava virtuālā veikala izveidei ar 100 preču vietām.

Vērtēšanas kritēriji - darba izpildes kvalitāte un izgatavotās dāvanas oriģinalitāte.
Konkurss noslēgsies 21. decembrī. Uzvarētāju vārdus apollo.lv paziņos 22. decembrī. Balvu saņemot, jāuzrāda iesūtītais darbs.

Veikals «Radošo darbu galerija» atrodas Artilērijas ielā 9, tel. 27279108. "Radošo darbu galerijā" var iegādāties zīmola Marabu izejmateriālus: krāsas zīda un tekstila apgleznošanai, batikošanai un pārkrāsošanai, stikla un keramikas krāsas, dažādi akrila veidi gleznošanai, interjera dekorēšanai un trakām idejām (jauktās tehnikas (Mixed Media). Sortimentā ir arī Cretacolor un Jolly zīmuļi, Canson papīri, zīda audumi un izstrādājumi, kā arī merino vilnas filcēšanai.

Konkursu atbalsta portāls Meistardarbs.lv

Gaidām Tavu darbu!

Komentāri

Pievienot jaunu komentāru

Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.