Dinozauru trauki bērniem

Pirkt
30.00 €
Cena: 
30.00 €
Izmantotie materiāli: 
porcelāns, dekoldruka
Izmēri: 
šķīvis 21cm, bļoda 17cm, krūze 300ml
Cita informācija: 
Trauku komplekti ar grafiskiem melnbaltiem dinozauru zīmējumiem. ŠĶĪVJU zīmējumiem pieejami 3 varianti - klasiskais, mīlīgais un lempīgais dinozaurs, dinozauriem uz muguras iespējams pievienot burtu vai pat vārdu (par burta vai vārda pievienošanu jāpiemaksā 3eur, izņemot šobrīd jau gatavos šķīvjus ar burtiem). ŠOBRĪD PIEEJAMI GATAVI ŠĀDI ŠĶĪVJI: KLASISKAIS ar D,R,U burtiem, MĪLĪGAIS ar D,L,M burtiem, LEMPĪGAIS ar N burtu un bez burta. Uz krūzītēm arī dinozaura zīmējums, bļodiņās dinozaura mazulis. /Trauki apdrukāti ar augstas noturības krāsu un tos var mazgāt arī trauku mazgājamajā mašīnā./ Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/designedByTomsMom/
Piegādes nosacījumi: 
1) Varam satikties, vienojoties par abpusēji izdevīgu vietu un laiku, lai traukus nodotu Jums personīgi tieši rokās. Visvieglāk šo opciju realizēt ir Rīgā un Pierīgā, bet pilnīgi iespējams, ka varam nodošanu saorganizēt kādā citā pilsētā, ja tā man gadās pa ceļam. 2) Saņemt traukus iespējams ar Omniva pakomātu starpniecību - sūtīšanas izmaksas Latvijas teritorijā ir 4,50-5,00 eur.
Apmaksas veidi: 
Apmaksa iespējama ar priekšapmaksas rēķinu vai skaidrā naudā preci saņemot. Šķīvis atsevišķi: 13 eur (ar vārdu vai burtu pēc pasūtījuma 16 eur). Jebkuri 2 trauki: 24 eur.