Dāvana mūziķim

Pirkt
18.00 €
Cena: 
18.00 €
Izmantotie materiāli: 
Audums apdrukāts pēc speciāli veidota dizaina, augstas kvalitātes sublimācijas tehnikā. Ap kaklu auduma lenta ar iespēju regulēt platumu un metāla aizdare.
Izmēri: 
12 X 6 cm
Cita informācija: 
Meklē dāvanu mūzikas fanātam vai vīrietim, kura aizraušanās ir mūzika? Vai arī dāvana nepieciešama muzikālam bērnam? Ja tā, šie tauriņi būs lieliska dāvana tiem, kuri mīl būt radoši un atšķirīgi. Audums apdrukāts pēc speciāli veidota dizaina, augstas kvalitātes sublimācijas tehnikā. Ap kaklu auduma lenta ar iespēju regulēt platumu un metāla aizdare. Bērnu tauriņam ap kaklu liekam gumijas lenta ar metāla aizdari Vīriešu tauriņa izmēri: 12 X 6 cm Cena: 18 Eur Bērnu tauriņa izmēri: 9 X 5 cm (derēs no 1-10 gadu vecumam) Cena: 11 Eur Iepakots dāvanu kastītē. Izgatavošana 1-3 darba dienas. Tauriņš iepakots glītā dāvanu kastītē.
Piegādes nosacījumi: 
Nosūtot ar pakomātu vai pastu (sūtīšanas izdevumi 2 - 2.80 Eur un tie nav iekļauti cenā). Ir iespējams vienoties arī par tikšanos Rīgā.
Apmaksas veidi: 
Skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu uz bankas kontu Pasūtījumu var noformēt un apmaksāt šeit: http://www.kiwistyle.lv/veikals/params/category/69825/item/273284/