Cukura skrubis "Citrons"

Pirkt
7.11 €
Cena: 
7.11 €
Izmantotie materiāli: 
Sastāvs: Cukurs, citronu sula, citronu cedra, palmu sviests, šī sviests, extra virgin olīveļļa, medus, citrona ēteriskā eļļa.
Izmēri: 
355g
Cita informācija: 
Cukura graudiņi un citrona miziņas efektīvi nolobīs atmirušās šūnas un ļaus ādai uzelpot. Saskaroties ar ūdeni cukurs kūst, tāpēc šis skrubis ir maigs un der pat lūpām. Citrona sula balina un tonizē ādu, citrona aromāts uzmundrina. Medus skrubina, attīra un nodrošina ādu ar vērtīgām minerālvielām. Palmu un šī sviests ļoti labi baro ādu, bet olīveļļa gan baro, gan mitrina to.
Piegādes nosacījumi: 
Tā kā pagaidām kosmētiku piegādājam pašu spēkiem, piedāvājam šādus variantus:  1. Tikties Rīgas centrā iepriekš norunātā laikā un vietā. Gan jau katrs no mums bieži ir centrā. 2. Jūs varat iebraukt mūsu mazajā ziepju virtuvītē, ja tas ir ērtāk. Tā atrodas 3.Juglā, Murjāņu iela 40. 3. Piedāvājam piegādi Rīgā par papildus maksu Ls1.00. 4. Varam sūtīt preci pa pastu pēc Latvijas pasta tarifiem.  Jebkurā gadījumā, ja Jūs vēlaties nopirkt mūsu preci - sazinieties ar mums! Mēs noteikti atradīsim risinājumu jebkurai situācijai!
Apmaksas veidi: 
Apmeksa pēc preces saņemšanas, izņemot, ja prece tiek sūtīta pa pastu - tad ir jāveic priekšapmaksa. . http://bbubble.wix.com/beautybubble